Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Paldies Izglītības pārvaldei, Tukumam un tukumniekiem!

Izglītības pārvaldes vadītājai Dacei Strazdiņai

 

Labdien!

 

Paldies Jums personīgi un Izglītības pārvaldes komandai par sapratni, atbalstu un profesionālu darbu festivāla “Latvju bērni danci veda” sagatavošanā norisē! Paldies par ļoti piepildītu un emocionāli bagātu dienu, kas ir spēka avots ne tikai pedagogiem, bet visiem bērniem. Ar lielu apbrīnu vēroju ikviena dejotāja sniegumu, kā arī – pašu dejotāju sekošanu līdzi koncertiem. Tik lielu uzmanību un ieinteresētību dejā sen nebiju redzējusi – laikam aizvadītie divi gadi bez tiešas saskares ar skatītāju un dzīvo emociju devuši arī kādu jaunu pieredzi – katrs novērtē dejas īsteno nozīmi.

Paldies Tukumam un tukumniekiem! No citu novadu vadītājiem saņemu atsauksmes par to, ka pilsētā daudz skatītāju sekojuši līdzi gājienam un koncertiem! Un vēl – saņemu arī ziņas, ka visi bērni nav paguvuši piedalīties visās darbnīcās. Bijis tik interesanti, ka nav paguvuši uz visām! Cik labi, ka gribas vēl!

 

Personīga un sirsnīga pateicība arī no Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta direktores Agras Bērziņas!  

 

Ar cieņu Zanda Mūrniece

Valsts izglītības satura centra

Neformālās izglītības departamenta

Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas

vecākā referente

Strūgu 4, Rīgā, LV-1003

Tel.nr.+371 60001628

 

www.visc.gov.lv

Our website is protected by DMC Firewall!