Sākums Par Latvijas bērnu tautas deju festivālu “Latvju bērni danci veda”

Tukuma novada domes priekšsēdētājam Gundaram Važam

Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājai Dacei Strazdiņa

Par Latvijas bērnu tautas deju

festivālu “Latvju bērni danci veda”

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Tukuma novada pašvaldību un Tukuma novada Izglītības pārvaldi 2022.gada 3.jūnijā organizēja tautas deju festivālu “Latvju bērni danci veda”, kurā piedalījās vairāk nekā 2100 dejotāju no visas Latvijas. Šī pasākumu mērķis ir nodrošināt skolēnu līdzdalību Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas saglabāšanā un attīstībā.

Tukumā piedzīvotais pozitīvais pārdzīvojums un spilgtās emocijas ilgi paliks festivāla dalībnieku atmiņā un motivēs bērnus un jauniešus dejot un kopt mūsu tautas kultūras tradīcijas. Festivāla dalībnieki izdejoja savu novadu deju programmas ielu koncertos, devās krāšņā gājienā, bet arī varēja iepazīties ar Tukuma bagāto kultūrvēsturisko un pilsētvidi.

Valsts izglītības satura centrs izsaka pateicību Tukuma novada domei, Tukuma novada Izglītības pārvaldei, visiem atbalstītājiem un iesaistītajiem kultūras un izglītības darbiniekiem par atsaucību un nozīmīgo ieguldījumu festivāla organizēšanā un norisēs. Īpašs paldies Tukuma novada Izglītības pārvaldes darbiniekiem un skolu jaunatnes deju kolektīvu virsvadītājai  Madarai Augulei par nesavtīgo ieguldījumu, lai svētki izdotos un visi dalībnieki justos gandarīti.

Vēlot radošumu un izaugsmi un cerot arī turpmāk uz veiksmīgu sadarbību,

ar cieņu,

vadītāja  L.Voroņenko