Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Aicina pieteikties 6h kursam “Ievads eTwinning” Latvijas reģionos

Līdz 20. oktobrim eTwinning Nacionālais atbalsta dienests un eTwinning vēstnieki aicina pedagogus pieteikties bezmaksas 6h klātienes kursam Rīgā, Daugavpilī, kā arī Ķekavas, Limbažu, Tukuma un Talsu novados. Kurss “Ievads eTwinning” norisināsies no 25. līdz 28. oktobrim dažādos Latvijas reģionos, tos vadīs eTwinning vēstnieki. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kurss tiek organizēts reģionāli un uz to ir iespējams pieteikties jebkuram novada vai pilsētas skolotājam, kurš atbilst mērķauditorijas kritērijiem.

 

Kas ir 6h kurss "Ievads eTwinning"?

 

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš – šī gada 20.oktobris (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Katrs dalībnieks aizpilda savu anketu, arī ja piesakās vairāki no vienas iestādes.

Mācības ir bezmaksas. eTwinning ceļa izmaksas dalībniekiem nesedz.

Rezultāti tiks paziņoti 20. oktobrī, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Prasības pretendentiem:

  • Vēlas plānot un īstenot mācību projektu savā skolā/klasē
  • Ir reģistrējies school-education.ec.europa.eu platformā (tai skaitā autorizējies jaunajā platformā, ja profils tika pārnests no etwinning.net vietnes – Pamācība)
  • Atbilst mērķauditorijas kritērijiem par skolēnu vecuma grupu (skatīt zemāk pie katra reģiona vai pilsētas informācijas)

Tukuma novads

Mērķauditorija: Tukuma novada pedagogi ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2022.gada 27. oktobris, plkst. 10.00 (ierašanās un reģistrācija no 9.30)
Vieta: Tukuma 2. vidusskola, Raudas iela 16, Tukums, LV-3101
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 30
Mācības vada: eTwinning vēstniece, Tukuma 2. vidusskolas skolotāja Kristīne Gereiša un eTwinning vēstniece, Kalnciema vidusskolas metodiķe Inese Zvaigznone

Programma (PDF)

Reģistrācija kursam Tukuma novada skolotājiem

 

Our website is protected by DMC Firewall!