Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Notikusi konference “No iedvesmas līdz praktiskai darbībai”

25. oktobrī Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijā konferencē “No iedvesmas līdz praktiskai darbībai” pulcējās vairāk kā 180 Tukuma novada izglītības iestāžu 5.-12. klašu pedagogi, lai dalītos un gūtu jaunas zināšanas, pieredzi un prasmes dažādās ar pedagoģisko darbu saistītās mācīšanas un mācīšanās metodēs.

Pēc svinīgās atklāšanas uzrunām, ko sniedza TRVĢ direktore Sigita Kūla un Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Jeļena Šnikvalde, konferences ievadā dalībnieki klausījās PhD, Dr.paed., privātās vidusskolas “Patnis” skolotāja, “Skola2030” lektora un vadošā eksperta Aleksandra Vorobjova lekciju “Diferenciācija efektīvākām mācībām”. Turpinājumā dalībniekiem bija iespēja piedalīties 12 dažādās Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas pedagogu rīkotajās meistarklasēs.

 

Praktiskas un aizraujošas bija dažādu Tukuma novada izglītības iestāžu pedagogu pieredzes stāstu darbnīcas. Konferences dalībniekiem bija iespēja izvēlēties un piedalīties kādā no vairāk kā 30 dažādām darbnīcām atbilstoši savai mācību priekšmeta jomai vai interesēm.

 

Konferences noslēgumā iedvesmojošu lekciju “Skatuves pieredze cilvēku vadībā” pasniedza Dailes teātra direktors, pieredzējis aktieris un uzņēmējs Juris Žagars.

 

Sakām lielu PALDIES Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijai par uzņēmību, dalību pasākuma organizēšanā un kvalitatīvi pavadītu laiku, radot iedvesmu un idejas turpmākajam darbam!

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste E.Muižniece

 

Ieskats konferences norisēs

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd