Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums No baroka līdz rokam

26.janvārī Tukuma kultūras namu pieskandināja Tukuma novada izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls – konkurss “No baroka līdz rokam”.

 

Liels prieks par lielo dalībnieku skaitu! Lai gan šogad festivāls notika daudz agrāk kā citus gadus un daudziem kolektīviem vēl decembrī bija jāuzstājās ar Ziemassvētku programmu, tomēr  festivālā piedalījās 17  dažādi kolektīvi – gan tikko izveidotas grupas, gan pieredzes bagāti kolektīvi. 

 

Izcilus sniegumu parādīja Engures Mūzikas un mākslas skolas pūšaminstrumentu ansamblis (vadītājs Uldis Folkbergs) kā arī Kandavas mākslas un mūzikas skolas popgrupa “Taustiņi” (vadītāja Andra Vilkauša). Ar savu priekšnesumu patīkami pārsteidza Tukuma novada speciālās izglītības iestādes intrumentālais ansamblis”Melodija” (vadītāja Inese Bērziņa) un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas popgrupa “Abaviņa” (vadītāja Ivita Leja).  Prieks arī par tiem kolektīvu vadītājiem, kas uzdrošinājās uz festivālu atvest jaunus, bet daudzsološus izpildītājus, kas tikai gūst pirmo pieredzi skatuves mākslā!

 

Festivālā piedalījās un skatītājus priecēja popgrupas “Varavīksne” 7-9.g. un 9-12.g.vecuma grupas (vadītāja Anita Geidāne), Tukuma 2.vidusskolas  pūšaminstrumentu “Kameransamblis”(vadītājs Uģis Strauja), Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas vokāli instrumentālais ansamblis “Pārkāpt robežu”(vadītāja Ivita Leja), Tukuma E.Birznieka -Upīša 1.pamatskolas ppopgrupa “Skanis”(vadītāja Valda Liepiņa), Engures Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansamblis (vadītāja Gita Andersone). Tukuma Raiņa Valsts ģimnāziju pārstāvēja veseli 7 kolektīvi – popgrupas “Bimini”  četri sastāvi (vadītāja dace Perševica),  instrumentālais ansmblis “Mezzo”un vokāli instrumentālais ansamblis “Forte” (vadītājs Artis Rācenājs)  un džeza vokāli instrumentālais ansamblis (vadītājs Rihards Jakuško).

 

Paldies Tukuma kultūras nama kolektīvam par atbalstu pasākuma norisē! Liels paldies visiem kolektīvu vadītājiem, kas  nenogurstoši strādāja un bija sagatavojuši kolektīvus šim festivālam – konkursam ”No Baroka līdz rokam”!

 

 

Dace Perševica, Tukuma novada Izglītība pārvaldes interešu izglītības muzikālo pulciņu pārraudzības metodiķe.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!