Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Augstu lēkt, tālu lēkt!

Pēc trīs gadu pārtraukuma Engurē sabrauca deju kolektīvi no Tukuma, Jaunpils, Zantes un viesi no Rīgas, lai pierībinātu un piedimdinātu kultūras nama skatuvi lielkoncertā „Trakā kaza”. Deju kolektīvi dienas pirmajā daļā sacentās sporta stafetēs, kuras organizēja Engures vidusskolas sporta skolotāja ar savu atbalsta komandu. Bet dienas otrā daļa bija veltīta dejai un dejas mīlestībai.

 

Ar savām dejām skatītājus un pārējo kolektīvu dejotājus priecēja Tukuma Mākslas skolas tautas deju kolektīva „Luste” 5.-9.klašu un 10.-12.klašu grupas, Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskolas tautas deju kolektīva „Pastariņi” 5.-6.klašu un 7.-9.klašu grupas, Jaunpils vidusskolas 7.-11.klašu tautas deju kolektīvs, Zantes pamatskolas 5.-9.klašu grupa, Engures kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Ungurs” un viesi no Rīgas A.Daņiļeviča deju skolas „Dzirnas” 6AB deju klase.

 

Paldies ikvienam dejotājam un deju skolotājam par dejas prieku un prieku dejojot!

 

Izsakām pateicību Engures vidusskolas kolektīvam, Engures kultūras nama kolektīvam. Paldies Tukuma novada izglītības un kultūras iestādēm par atbalstu deju kolektīviem ceļā uz dejas virsotnēm.

 

Fotomirkļi no lielkoncerta 

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes Tautisko deju pulciņu pārraudzības metodiķe

Madara Augule

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd