Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Kādu veidot jauniešu dzīvi Tukuma novadā

20.maijā Tukuma 2.vidusskolā uz kopīgu sarunu tika aicināti Tukuma novada jaunieši, lai kopīgi diskutētu par jauniešiem aktuāliem jautājumiem. "Tukuma novada jauniešu forums 2023" tika organizēts Tukuma novada pašvaldības jaunatnes politikas attīstības stratēģijas izstrādes ietvaros.

 

Foruma dalībniekus uzrunāja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa un Tukuma novada Izglītības pārvaldes Jaunatnes lietu speciālists Sandis Ozoliņš. Savos pieredzes stāstos un pārdomās dalījās Tukuma novada domes deputāte Dace Lebeda, Pusaudžu resursu centra klīniskā psiholoģe Elīna Sondora, Tukuma novada mazpulku koordinatore, Džūkstes mazpulka vadītāja Gundega Jēkabsone un brīvprātīga darba veicējs Latvijas Mazpulkos Rolands Jēkabsons, un uzņēmējs, agrāk arī brīvprātīgā darba veicējs Kaspars Liepa. Pasākumā jauniešus priecēja arī Tukuma deju skolas "DEMO" meitenes. 

 

Foruma gaitā dalībnieki  diskutēja par uzņēmējdarbību un jauniešu nodarbinātību, par jauniešu centriem un  jauniešu aktivitātēm, par informētību, par brīvprātīgo darbu un daudz citiem jautājumiem. Katram jaunietim tika dota iespēja sniegt idejas, ar tām dalīties un saņemt idejas no citiem. Visas forumā izskanējušās jauniešu idejas tiks apkopotas un izmantotas stratēģijas izstrādē, lai kopīgi veidotu interesantāku ikdienu Tukuma novadā!

 

Paldies visiem dalībniekiem par ieinteresētību un dalību pasākumā!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!