Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Starptautiskā vides izglītības konference apvieno skolotājus ar pieredzi

Starptautiskā vides zinātnes un izglītības GLOBE konferencē 16. - 20. oktobrī Rīgā, kopā ar 25 valstu skolotājiem, piedalījās arī Tukuma novada dabaszinātņu skolotājas Olita Tutiņa no Zemītes sākumskolas un Sanita Baumane no Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas.

GLOBE (Global Learning and Observations to Benefit the Environment) ir starptautiska vides izglītības programma, kurā skolēni izpēta globālas vides problēmas, veicot atmosfēras, ūdeņu, augsnes, zemsedzes pētījumus, un veido Pasaules mēroga datu bāzi internetā.

Konferencē Rīgā skolotāji piedalījās diskusijās un mācību semināros par vides izglītības tematiem, kas ir piemēroti dažādiem prasmju līmeņiem un dažādām vecumgrupām. Skolotāja Olita dalījās pieredzē par mākoņu novērošanas prasmēm un dartu reģistrēšanu sākumskolā. Konferences dalībnieki devās vizītē uz  Mālpils vidusskolu, kur iepazinās ar skolu un kolēģu pieredzi GLOBE īstenošanā.

Kā izmantot  GLOBE programmu dabaszinātņu stundās, pētniecības darbiem un interešu izglītībā, pieredzē dalīsies bioloģijas un dabaszinību pedagogu kopienas līdere S.Baumane profesionālās pieredzes seminārā novembrī.

Bioloģijas un dabaszinību pedagogu kopienas līdere S.Baumane 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd