Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Jaunumi Raksts Projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001 aktivitātes Zemgales vidusskolā jūnijā

Zevid vasaras vides skola

Nedēļā no 4. līdz 8.jūnijam Zemgales vidusskolā, projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros, norisinājās “Zevid vasaras vides skola”, kurā piedalījās  skolēni no 1.- 6.klasei.

“Zevid vasaras vides skolas” mērķis bija attīstīt bērnos interesi, apziņu un prasmes ikdienas darbībām vides saudzēšanā, dabai un veselībai draudzīga dzīvesveida piekopšanā. Nedēļa bija piepildīta ar dažādām aktivitātēm:

Pirmdien skolēni apguva atkritumu šķirošanas nozīmi, iepazina tuvāko apkārtni -meklēja dabas materiālus, lai izveidotu dabas alfabētu - un katrs skolēns varēja apgleznot savu unikālo “Eko maisiņu”.

Otrdien devās ekspedīcijās uz Ķemeru nacionālo parku, apmeklēja Slampes ūdens attīrīšanas iekārtas un Trēgeru zemnieku saimniecību “Klaipiņi”.

Trešdiena tika pavadīta aktīvi darbojoties – veidoja katrs savu “Dūcenīti”, miera bumbu “Spaideklīti” un, iepazīstot ekosistēmu, apguva programmēšanas pamatus. Ceturtdien pētīja dzīvību dīķi (daudz atklājumu, iepazīti kukaiņi), deva “otro elpu” dažādiem priekšmetiem, veidoja paši savu papīru un dienas noslēgumā sacentās  grandiozā galda spēles “”Fliiper” turnīrā.

    

Piektdien ar prieku atskatījāmies uz paveikto, “piknikojām” un radoši darbojāmies “Smaidu darbnīcas” organizētajās aktivitātēs, malkojot atspirdzinošos ledus kokteiļus.

Lai saglabātu spēku un izturību, visai nedēļai caurvijās sportiskās aktivitātes.

 

Zemgales vidusskolas direktore Liene Učelniece

DMC Firewall is a Joomla Security extension!