Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Jaunumi Raksts Projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001 aktivitātes Tukuma 2. vidusskolā jūnijā

Vasaras dienas skola Tukuma 2. vidusskolā

 

No 4.jūnija līdz 15.jūnijam Tukuma 2. vidusskolā tika realizēta projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” aktivitāte - vasaras dienas skola „Domā, mācies un izzini pasauli radoši!”.

 

Nodarbības tika piedāvātas 1. - 2. klašu skolēniem (30 skolēni grupā) un 3. - 5. klašu skolēniem (30 skolēni grupā), kuru vecāki atsaucās mūsu aicinājumam vienu vasaras nedēļu bērniem pavadīt radošās nodarbībās.

Skolēni ar lielu interesi un aizrautību piedalījās daudz un dažādās nodarbībās. “Brīnumzemes” radošajās darbnīcās, veidojot planieri un 3D maketu, “Aspired interactives” radošās darbnīcas aktivitātēs ”Spīdīgais mošķītis” un lielformāta grīdas spēlē „Augļu labirints”.

3. - 5. klašu skolēniem bija iespēja iejusties animatoru lomā un animācijas filmu veidošanas darbnīcā “Multenkulten” izveidot savu multfilmu.

 

Ikkatrs vasaras skolas dalībnieks apguva aerobikas, zumbas un fanka pamatiemaņas kopā ar atraktīvo deju nodarbību vadītāju Irēnu Martuzāni.

Salmu muzejā skolēni iepazinās ar izvietoto skulptūru daudzveidību, kā arī veidoja savu salmu figūriņu.

 

Staigājot “Valguma Pasaulē” pa Baskāju taku, skolēni aktīvi un atraktīvi pavadīja laiku dabā, norūdījās un stiprināja sava organisma aizsargspējas.

 

Īpaši aizraujošs skolēniem likās pārgājiens uz atpūtas kompleksu „Sveikuļi”, kur apguva orientēšanās pirmās iemaņas. Visjautrākā, protams, bija kopīga desiņu cepšana pie ugunskura.

 

 

Liels prieks un gandarījums, ka skolēni pauda interesi par šādas vasaras skolas apmeklēšanas iespējām arī nākamajā gadā.

 

Paldies visiem Tukuma 2.vidusskolas skolotājiem, kuri iesaistījās skolēnu pieskatīšanā, Ledus halles kafejnīcai par garšīgajām pusdienām, Izglītības pārvaldei par palīdzību dokumentu sakārtošanā un nodarbību vadītājiem par radošo aktivitāšu daudzveidību un bērniem sagādāto prieku.

 

 

 

 

Tukuma 2. vidusskolas direktora vietniece mācību darbā Santa Šteinerte un

projekta koordinatore, skolotāja Kristiāna Ritenberga

DMC Firewall is a Joomla Security extension!