Sākums Raksts XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

info

INFORMĀCIJA

Rīga 2020.gada vasarā dimdēs un skanēs – no 6.jūlija līdz 12.jūlijam notiks XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki pulcēs tūkstošiem dziedātāju, dejotāju un dalībnieku no citiem mākslinieciskajiem kolektīviem Latvijā un diasporā.

AKTUALITĀTES

VALSTĪ:

dzsv01000

Spiest šeit,lai atvērtu Valsts izglītības satura centra mājas lapas sadaļu "Aktualitātes"

Informācija par XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem,aktualitātēm:

NOVADĀ:

SJDZDSV Prezentacijas forma 2019 1 slaids labots2 40p

Skolu koru kopmēģinājums, gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem (saite)

PREZENTĀCIJAS: