Iesūtīt līdz 2.maijam elektroniski pieteikuma anketas Tukuma novada izglītības un kultūras iestāžu 1.-4.klašu koru, tautas deju kolektīvu koncerta un skolēnu mācību uzņēmumu pasākuma „Satiksimies Kandavā 2023”

Kategorija
Notikumi
Datums
2023. gada 2. Mai 08:23

koru kolektīvi (1.pielikums) e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tautas deju kolektīvi (2. pielikums) e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; skolēnu mācību uzņēmumi (3. pielikums) e- pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Uztur iCagenda