Tukuma novada Izglītības pārvalde

 

 

JA IESTĀDĒ KONSTATĒTS COVID GADĪJUMS,

 

IESTĀDES VADĪTĀJAM:

 

1) jāsazinās ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) un  jāpilda  tā dotie norādījumi, jāīsteno pretepidēmijas pasākumi un rekomendācijas;

2) par saslimšanas faktu un saņemtajiem SPKC norādījumiem informē Izglītības pārvaldes vadītāju vai vietnieci;

3) par noteiktajiem obligātajiem pretepidēmijas pasākumiem un mācībām attālināti informē Izglītības kvalitātes valsts dienestu, nosūtot informāciju uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , kopiju sūtot arī Izglītības pārvaldei Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .                  (Veidlapas forma)

 
 
 
 
 

Kontaktpersonai, atgriežoties atpakaļ iestādē, nepieciešama ārsta izziņa. To paredz Ministru kabineta 09.06.2020. noteikumu Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 

 55. punkts - Kontaktpersonai nosaka mājas karantīnu – 14 dienas pēc pēdējā kontakta ar personu, kurai apstiprināta Covid-19 infekcija. Mājas karantīnas laikā persona: [..] 55.4. mājas karantīnu pārtrauc tikai ar ārstējošā ārsta atļauju. 

 

__________________________________________________________________________

 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA:

 

Veselības ministrijas izstrādāts rīcības algoritms, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes                           (pilns Veselības ministrijas vēstules teksts)

IKVD ieteikumi izglītības iestādēm piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai

Vadlīnijas klātienes, kombinētu un attālinātu mācību īstenošanai. Metodiskie ieteikumi vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm COVID-19 izplatības laikā

Izglītības un zinātnes ministrijas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

IKVD aktualitātes

 

Oficiālā mājas lapa COVID-19 

Drošības pasākumu kopsavilkums

Mājsēde

Distancēšanās, pašizolācija un karantīna

Kā rīkoties?

Drošas mācības

 


 

NORMATĪVIE AKTI:

 

Ministru kabineta 06.11.2020. rīkojums Nr.655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" 

 

Ministru kabineta 09.06.2020 noteikumi Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai"

 

Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likums

 

Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likums

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd