Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Dažādi konkursi

 

Klāt konkurss "Šodien laukos"- trīs posmos, trīs vecuma grupās!

sodien laukos kopejais plakats 200Marta sākumā skolēnus jau septīto reizi aicinās Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais konkurss “Šodien laukos”, ļaujot pilnveidot savu izpratni par lauksaimniecību, mežsaimniecību un zivsaimniecību, dodoties dabā un pildot dažnedažādus uzdevumus. Arī šogad konkurss notiks trīs vecuma grupās visa gada garumā sociālo tīmekļu vietnēs Facebook un Instagram, kā arī mājaslapā www.laukutikls.lv.

Katram posmam ir atsevišķs nolikums, kas būs pieejams vienlaikus ar konkrētā posma izsludināšanu. Nolikumus meklējiet ŠEIT

Arī katra posma veicamais/ie uzdevums/i un precīzs balvu fonds tiks publicēti reizē ar konkrētā posma izsludināšanas informāciju.

Noderīgi! Ieskats aizvadītā gada konkursa norisē Facebookun Instagram.

Papildu informācija e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Par zīmējumu konkursu

venden udens diena 200Katru gadu 22. martā pasaule atzīmē Pasaules ūdens dienu. Šos svētkus iedibināja Apvienoto Nāciju Organizācija, lai pievērstu ikviena cilvēka uzmanību šī dabas resursa kvalitātei un vērtībai, jo tikai 1% ūdens krājumu uz mūsu planētas virsmas ir piemērots un drošs lietošanai uzturā.

Šogad par godu Ūdens dienai SIA Venden organizē zīmējumu konkursu par tēmu "Ūdens mūsu pasaulē" augošajai jaunajai Zemes iedzīvotāju paaudzei – pirmsskolas iestāžu audzēkņiem. Mēs vēlamies, lai bērni radošā procesa laikā aizdomātos un savos darbos atspoguļotu to, cik liela nozīme ūdens ir viņu ikdienā un dabā kopumā.

Darbus var iesniegt līdz 6. martam, augšupielādējot tos konkursa mājaslapā.

Vairāk informācijas https://udensdiena.lv 

 

RIMI izaicinājums

Rimi SVK 1 nedela SPORTS logo 200https://rimiizaicinajums.lv/ 

"Sporto Visa Klase RIMI izaicinājums 2022"

 Rimi SVK 1 nedela SPORTS teksts 500

DMC Firewall is a Joomla Security extension!