Sākums Projekti Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

Aktivitātes (projkts Nr. 8.3.2.2/16/I/001)

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība”

8.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

Aktualitātes:

Četrās Tukuma novada skolās  - Tukuma 2.pamatskolā, Tukuma 2.vidusskolā, Zemgales vidusskolā un Irlavas vidusskolā - Eiropas Savienības struktūrfondu projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” Nr.8.3.2.2./16/I/001 ietvaros jūnijā  skolēniem tiks rīkotas interesantas un aizraujošas vasaras aktivitātes. Lasīt vairāk!

Tukuma novada Izglītības pārvalde 2017.gada 21.novembrī ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Valsts izglītības satura centru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanu Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros. Lasīt vairāk!

Plašāk par projektu (VISC)

Projekta norise izglītības iestādēs:

jūnijs

maijs

marts - aprīlis

janvāris - februāris

Kontaktinformācija:

Laila Ingevica

Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste

Tālrunis: 63107280, 29429314