Sākums Projekti Iniciatīva "Latvijas skolas soma" Raksts Direktoru vietnieku audzināšanas darbā/ audzināšanas darba speciālistu metodiskā apvienība (MA)

Direktoru vietnieku audzināšanas darbā/ audzināšanas darba speciālistu MA darba plāns 2020./2021.m.g.

Aktualitātes:

a.reiters

Semināri:

16.03.2021.

A.Reitera nodarbības "Attiecību veselība pārmaiņu laikos" darba kārtība

17.09.2020.

Audzināšanas darba speciālistu MA sanāksmes darba kārtība

Informācija:

Jauns materiāls izmantošanai audzināšanas darbā

Pašā 2020.gada nogalē sociālajos tīklos tika publicēta informācija, ka iznākusi jauna grāmata, kuru var izmantot, runājot par audzināšanas jautājumiem. Vēlos uzsvērt, ka tā izmantojama ne tikai klases stundās, bet arī atbilstošas tematikas mācību priekšmetu stundās, arī interešu izglītības un karjeras nodarbībās.

Grāmatā ir 13 tematiskās nodaļas, pēc kuru pakāpeniskas iepazīšanas pusaudzim, jaunietim ir iespēja mainīt sevi un savu attieksmi pret pasauli. Lappuses papildinātas ar attēliem un atbilstošām latviešu tautasdziesmām, sakāmvārdiem, parunām, saistot psiholoģijas un pedagoģijas atziņas ar literatūru, folkloru un reāliem piemēriem no dzīves.

Autori: Kaspars Bikše un Māra Ozola.

Nosaukums: 13 – mans laimīgais skaitlis. Skolēna veiksmes rokasgrāmata. Mācību grāmata audzināšanas stundām.

Vairāk informācijas: https://maraozola.lv/

Lai izdodas izmantot!

Veidlapas:

Audzināšanas darba speciālistu MA 2019./2020. mācību gadā

Audzināšanas darba speciālistu MA 2018./2019. mācību gadā

Audzināšanas darba speciālistu MA 2017./2018. mācību gadā

Audzināšanas darba speciālistu MA 2016./2017. mācību gadā

DMC Firewall is a Joomla Security extension!