Sākums Mana instrumentu kaste

Aicinām Tukuma novada pirmsskolu un vispārizglītojošo skolu pedagogus pieteikties konferencei “Mana instrumentu kaste” 2024. gada 12. martā Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijā, lai gūtu iedvesmu  no savas jomas profesionāļiem, lai, piedaloties meistarklasēs un uzklausot novada pedagogu pieredzes stāstus, gūtu jaunas idejas praktiskam darbam ar skolēniem un veicinātu vienotu izpratni par izglītības procesiem Tukuma novadā.

✏️ Pieteikšanās konferencei 20.02. – 06.03.2024.
❗Vietu skaits ierobežots –  200 dalībnieku

Ja sasniegts dalībnieku maksimālais skaits, pieteikšanās tiek slēgta.

Kontakti:

• Reģistrēšanās – Ilva Siliniece (+371 20416486, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Konferences darba kārtība – Vineta Logina (+371 22193835, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)