Sākums Tukuma 2.pamatskolas skolēnu mācību uzņēmums “Healthy life” iegūst nomināciju “Labākais skolēnu mācību uzņēmuma stends”

IMG 51499 samazin20.janvārī Jelgavā, tirdzniecības centrā “Pilsētas pasāža”, norisinājās Junior Achievement Latvia reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums “CITS BAZĀRS”. Pasākumā piedalījās arī Tukuma 2.pamatskolas 5.a klases skolēni Mārtiņš Immermanis un Madris Čivčišs ar savu skolēnu mācību uzņēmumu “Healthy life”. Skolēnu mācību uzņēmums “Healthy life” ieguva nomināciju “Labākais skolēnu mācību uzņēmuma stends”.

Pasākuma laikā skolēnu mācību uzņēmumus vērtēja speciāli izveidota žūrijas komisija sekojošās nominācijās: "Sociāli atbildīgs skolēnu mācību uzņēmums", "Labākais skolēnu mācību uzņēmuma stends", "Inovatīva biznesa ideja", "Labākā pārdošanas komanda", "Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums" un "Komerciālākais uzņēmums".

IMG 5180 samazin

Informāciju sagatavoja: