Sākums 48.Starptautiskā bērnu mākslas konkursa „LIDICE 2020” Čehijas kārtas rezultāti

lidice titulattels samazin 200Čehijas Republikā notika 48.Starptautiskais bērnu mākslas konkurss „LIDICE 2020”. Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) ģenerālā asambleja 2020.gadu ir pasludinājusi par STARPTAUTISKO AUGU AIZSARDZĪBAS GADU un atsaucoties šim aicinājumam, 48.Starptautiskajam bērnu mākslas konkursam “Lidice 2020” tika piedāvāta tēma “AINAVA”. Čehijas konkursam tika iesūtīti vairāk nekā 22 tūkstoši bērnu darbi no visas pasaules. No Latvijas uz konkursu Lidicē pavisam tika nosūtīti 230 darbi. Darbu vērtēšanas komisija Latvijas bērniem ir piešķīrusi 8 medaļas un 46 atzinības raksti.

ATZINĪBAS RAKSTUS saņems:

Tukuma Mākslas skolas audzēkne Kristiāna Gudriniece (14 gadi), skolotāja Velga Melne;

K.Gudriniece lidice 2020 samazin 300

Engures Mūzikas un mākslas skolas audzēkne Līva Laumane (12 gadi), skolotāja Agita Pumpure.

L.Laumane lidice 2020 samazin 300

Godalgoto autoru darbus var apskatīt mājas lapā: https://www.mdvv-lidice.cz/en/current/exhibits/europe/26/

Paldies konkursa laureātiem un pedagogiem par izciliem rezultātiem konkursā “Lidice 2020” Čehijā!Lai ainava ir tā, kas mūs vienmēr iedvesmo un spēcina!

Informāciju sagatavoja:

Angelika Dembovska