Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Pakalpojumi Nometņu līdzfinansēšana

Bērnu vasaras brīvdienu nometņu līdzfinansēšana Tukuma novada pašvaldībā 

       

Tukuma novada domes 27.aprīļa 2023.gada noteikumi Nr.39 "Par bērnu vasaras brīvdienu nometņu līdzfinansēšanu Tukuma novada pašvaldībā" nosaka kārtību, kādā Tukuma novada pašvaldība līdzfinansē pašvaldības administratīvajā teritorijā deklarēto bērnu dalību bērnu vasaras brīvdienu diennakts nometnēs.

Noteikumu mērķis ir atbalstīt bērnu pilnvērtīgu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vasaras brīvdienās, veicināt veselīgu dzīvesveidu, atbalstīt nometnes organizētāja iniciatīvu bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā, izstrādājot un īstenojot nometņu projektus.

Bērnu nometnes (turpmāk – nometnes) organizē un to darbību nodrošina saskaņā ar Ministru Kabineta 01.09.2009. noteikumiem Nr.981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”. 

> Uz šajos noteikumos paredzēto pašvaldības finansiālo atbalstu kalendārā gada ietvaros nevar pretendēt bērnu nometnes organizētājs vai vecāks, ja par attiecīgo nometni ir piešķirts cits pašvaldības finansējums. 

> Pašvaldības līdzfinansējumu administrē Tukuma novada Izglītības pārvalde.

Pašvaldība piešķir līdzfinansējumu par pašvaldības administratīvajā teritorijā deklarēta bērna dalību nometnē atklātas vai slēgtas diennakts nometnes organizētājam, kurš, atbilstoši Ministru kabineta noteikumu par bērnu nometņu organizēšanu un darbību prasībām, ir tiesīgs organizēt nometni, ja:

> Tukuma novada Izglītības pārvaldei iesniegts iesniegums;

> atbilstoši pašvaldības piešķirtajam līdzfinansējumam tiek samazināta vecāku vai bērna likumīgā pārstāvja maksa par bērna dalību nometnē.

Pašvaldība piešķir līdzfinansējumu vecākiem, ja bērns (bērns ir persona, kas nav sasniegusi 18 gadu vecumu) apmeklē nometni, kas darbojas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā Latvijā vai Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstīs, ar kuras organizatoru Pārvalde nav noslēgusi līgumu.

Līdzfinansējums tiek piešķirts par bērna dalību vienā nometnē kalendārā gada laikā. Līdzfinansējuma apmērs ir 6,00 EUR par bērna dalību nometnē diennaktī.

Uz līdzfinansējumu nevar pretendēt nometnes organizētāji un vecāki, ja nometnes organizēšanā nav paredzēta vecāku maksa par bērna dalību nometnē.


 

Lai pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu, nometnes organizētājam līdz kārtējā gada 15.jūnijam jāiesniedz iesniegums:

*  ievietojot Tukuma novada Izglītības pārvaldes pastkastītē, Šēseles iela 3, Tukums;

*  nosūtot pa pastu uz adresi – Tukuma novada Izglītības pārvalde, Šēseles iela 3, Tukums, Tukuma novads, LV-3101;

*  elektroniskā veidā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi „Iesniegums par nometni”.

Atbalsta gadījumā, ne vēlāk kā piecas darbadienas pirms nometnes sākuma, nometnes organizētājam Izglītības pārvaldē jāiesniedz bērnu saraksts, kurā norādīts bērna personas kods un deklarētās dzīvesvietas adrese, un nometnes organizētāja un bērnu vecāku līgumu kopijas. Nometnes organizētājs ar parakstu apliecina iesniegto dokumentu pareizība.

Iesniegumi, nometnes organizētāja kas iesniegti pēc 15.jūnija, netiek izskatīti.

Lai vecāki pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu, vecākiem Izglītības pārvaldē jāiesniedz iesniegums, kam pievienota līguma ar nometnes organizētājiem kopija un maksājuma par bērna dalību nometnē apliecinoša dokumenta kopija pirms vai pēc bērna dalības nometnē, bet ne vēlāk kā līdz attiecīgā gada 15.septembrim.

 

Plašāka informācija pie Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākās speciālistes Angelika Dembovskas, mob. 25433432, vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Noteikumi: 

Tukuma novada domes 27.04.2023 noteikumi Nr.39 "Par bērnu vasaras brīvdienu nometņu līdzfinansēšanu Tukuma novada pašvaldībā"

IESNIEGUMS Tukuma novada bērnu vasaras brīvdienu nometņu līdzfinansējuma saņemšanai (nometnes organizētājs)

IESNIEGUMS Tukuma novada bērnu vasaras brīvdienu nometņu līdzfinansējuma saņemšanai (vecāki)

LĪGUMS par bērnu vasaras brīvdienu nometnes līdzfinansēšanu (paraugs)

 

Noderīgas vietnes:

Nometņu informācijas centra mājas lapa

VISC            


Kontaktinformācija:

Angelika Dembovska

Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste

Tālrunis: 25433432

e-pasts: angelika.dembovska[at]tukums.lv

Our website is protected by DMC Firewall!