Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma Raiņa ģimnāzijā viesosies skolēni no Šēseles (Vācija)

  

  Tukuma Raiņa ģimnāzijā no 26. – 30. septembrim starptautiskā projekta e-twinning “Negarlaikojies!” ietvaros viesojas 11 skolēni un 2 skolotāji no sadraudzības skolas Eichenschule Šēselē (Vācija).

  Vācu bērni tiek uzņemti 7.un 8.klašu skolēnu viesģimenēs. Projekts aizsākās 2016. gada pavasarī un turpināsies 2017. gadā. Abas puses piedāvā iepazīties ar savas skolas un pilsētas aktivitātēm, no kurām sadarbības partneri izvēlas piecas. Un ciemojoties pie draugiem, iepazīstas klātienē ar šīm aktivitātēm. Vācu draugi iepazīsies ar ģimnāziju, piedalīsies mācību stundās, darbosies kopā ar folkloras grupu, apmeklēs Rīgu un Ventspili. Piektdien kopā ar mūsu skolēniem strādās radošajās darbnīcās. Mūsu skolēni atbildes vizītē uz Šēseli dosies 2017. gada pavasarī.

Our website is protected by DMC Firewall!