Sākums Tukuma Mākslas skolas audzēkņu plenēra darbu izstāde

Tukuma Mākslas skolas audzēkņu plenēra darbu izstāde

Katru gadu, kad skola ir beigusies un laukā mirdz saule, Tukuma Mākslas skolas pedagogi ar audzēkņiem, nāk ārā no nodarbību telpām un dodas pasaulē iedvesmu smelties.

Arī šogad jūnijā mēnesī, audzēkņi devās zaļajā praksē jeb plenērā. Audzēkņi studēja Tukuma vecpilsētas ielas, mājas un sētas, mācījās uz papīra atspoguļot seno māju šarmu. Lai uz papīra pārnestu dabas burvību no koku lapu dzīslām līdz lauku plašumiem, Tukuma Mākslas skolas audzēkņi darbu tapšanā pielietoja klasēs apgūtās zināšanas un teorijas.

Šajā izstādē skatītājam ir iespēja ar Mākslas skolas audzēkņu acīm ieraudzīt mūsu skaisto pilsētu un dabu.
Izstāde apskatāma no 2016.gada 2.novembra līdz 2.decembrim Tukuma novada Domes ēkā, Talsu ielā 4, Tukumā.
Laipni aicināti!

Tukuma Mākslas skola