Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Kompetenču pieejā balstīto izglītības saturu aprobēs Tukuma 2. vidusskola un Smārdes pamatskola

Valsts izglītības satura centrs (turpmāk - VISC) ir uzsācis projekta Nr. 8.3.1.1/16/I/002 “Kompetenču pieeja mācību saturā” (turpmāk – projekts) īstenošanu. Projekta ietvaros pašvaldības no visas Latvijas tika aicinātas nominēt izglītības iestādes dalībai aprobācijā. No pašvaldību nominētajām 235 izglītības iestādēm pēc noteiktiem kritērijiem VISC ir atlasījis 100. 

Starp šīm 100 izglītības iestādēm, kuras aprobēs kompetenču pieejā balstītu mācību saturu, ir arī mūsu novadu izglītības iestādes - Tukuma 2.vidusskola (Tukuma novads) un Smārdes pamatskola (Engures novads).

Vēlam mūsu skolu pedagogiem un vadītājiem izturību un veiksmi projekta aktivitāšu īstenošanā!

 

Par projektu

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd