Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Fotoizstāde par Latviju un Spāniju divu brīvprātīgo jauniešu skatījumā

Pirmdien, 16.janvārī Tukuma novada domes ēkā, Talsu iela 4, tika atklāta foto izstāde par Latviju un Spāniju divu brīvprātīgo jauniešu skatījumā.

Izstādes autori ir Liene Ratniece un Rauls Martins Amesaga, kuri savos fotodarbos atspoguļo savu Eiropas Brīvprātīga Darba (EBD) pieredzi un to, kas viņus visvairāk pārsteidza, dzīvojot EBD projekta valstī – respektīvi, Spānijā un Latvijā. Fotogrāfiju autori atzīst, ka galvenā izstādes ideja ir  dalīties ar savu EBD pieredzi un iespaidiem,

kā arī vienot spāņu un latviešu kultūras, izceļot kopīgo un atšķirīgo.

Liene un Rauls ir piedalījušies Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” 2. apakšprogrammā – „Eiropas Brīvprātīgais darbs”. Liene EBD projekta ietvaros pavadīja 11 mēnešus Ziemeļspānijā, Galīsijas reģionā, strādājot jauniešu centrā. Savukārt, Rauls sava EBD projekta ietvaros strādājis biedrībā „Eiropas Kustība Latvijā”. Tas, ka citā valstī pavadīts salīdzinoši ilgs laiks, abiem jauniešiem ļāva iepazīt tuvāk gan projekta uzņemošās valsts, gan arī savas dzimtenes  sabiedrību, valodu un kultūru, kā arī tās salīdzināt, novērtējot to dažādību un līdzības.

 

 

Liene Ratniece

Tukuma TIC ceļojumu organizatore

 

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!