Sākums ''Brain Games'' spēļu grozs Tukuma Raiņa ģimnāzijai

''Brain Games'' spēļu grozs Tukuma Raiņa ģimnāzijai

Sākoties jaunajam 2016./2017. mācību gadam, uzņēmums “Brain Games” izsludināja konkursu “Spēļu grozs Tavai skolai”, kurā piedalīties varēja ikviena bērnu un jauniešu izglītības iestāde. “Brain Games” mērķis, organizējot konkursu un dāvinot laureātiem “Brain Games” spēļu grozu, pilnu ar galda spēlēm, ir padarīt godalgoto skolu ikdienas dzīvi krāsaināku un piepildītāku.

Konkursa uzdevums, tā dalībniekiem reģistrējot savu skolu dalībai konkursā, bija radošā veidā parādīt, kāpēc tava skola būtu pelnījusi  “Brain Games” spēļu grozu.

“Brain Games” skolu konkursā “Spēļu grozs Tavai skolai” Tukuma Raiņa ģimnāzija  saņēma augstāko žūrijas novērtējumu – 1.vietu! Tāpēc 31. janvārī uz Tukuma Raiņa ģimnāziju atceļoja galda spēļu grozs 300 eiro vērtībā. To uz ģimnaziju atveda  “Brain Games” komanda – Aleksandrs Juška un Anna Peipiņa, kuri arī palīdzēja apgūt 14 jaunās spēles radošajai Tukuma Raiņa ģimnāzijas televīzijas komandai, kas veidoja konkursa filmu, un arī skolotājiem.

Jāatzīmē, ka „Brain Games“ ir 100% Latvijas uzņēmums, nodarbojas ar galda spēļu popularizēšanu un izplatīšanu. “Brain Games” vīzija ir, lai galda spēles kļūtu par vienu no populārākajiem hobijiem Baltijā.

Informācija par konkursu

Spēļu grozs Tavai skolai