Sākums Konkursa galvenā godalga – Tukuma Mūzikas skolai

Konkursa galvenā godalga – Tukuma Mūzikas skolai

Tukuma Mūzikas skolas sitaminstrumentu spēles skolotājs Aivars Sprigulis un viņa audzēkņi Ilze Tišlere, Emīls Lisovs un Markuss Bite 9. februārī piedalījās VI Starptautiskajā sitaminstrumentu festivālā – konkursā “Ritmas kitaip 2017” Šauļos, Lietuvā. Visi spēlētāji saskaņā ar nolikumu tika iedalīti divās grupās (individuālie un ansambļi) un trīs vecuma grupās (1.grupa līdz 11 gadiem, 2.grupa no 11 līdz 14 gadiem, 3.grupa no 15 līdz 18 gadiem).

Audzēkņi atskaņoja dažādus skaņdarbus no klasikas līdz džezam. Konkursantu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija, kuras priekšsēdētājs bija mūziķis no ASV Ārons Spevaks.

Festivālā piedalījās dalībnieki no vairākām Lietuvas mūzikas skolām – no Šauļiem, Viļņas, Kauņas, Palangas, Kretingas, Klaipēdas, Radvilišķiem, Panevēžas un citām.

Tukuma Mūzikas skolu šajā konkursā pārstāvēja Emīls Lisovs, Markuss Bite, Ilze Tišlere un koncertmeistares Natālija Župerka un Inguna Grīnvalde. Balvu “GRAND PRIX” ieguva Emīls Lisovs, savukārt audzēkņi I. Tišlere un M. Bite saņēma konkursa laureātu Diplomus. Paldies Ilzes Tišleres vecākiem par atbalstu brauciena organizēšanā!

Sveicam Emīlu Lisovu ar konkursa “GRAND PRIX”!

Sagatavoja:

Ligita Zemniece