Sākums Irlavas vidusskola sadarbojas ar Rīgas Soroptimistu klubu

Irlavas vidusskola sadarbojas ar Rīgas Soroptimistu klubu

24. februārī 33 Irlavas vidusskolas skolēni un 3 skolotājas devas uz Dailes teātri, lai noskatītos dzīvespriecīgo izrādi bērniem “Toma Sojera piedzīvojumi”.  Bērni šajā izrāde kopā ar tās varoņiem izdzīvoja visdažādākos piedzīvojumus, bet pieaugušie, skatoties izrādi, varēja atcerēties savu bērnību.

Šo izrādi skolēni varēja apmeklēt pateicoties dalībai Rīgas Soroptimistu rīkotajā Ziemassvētku kartiņu zīmējumu konkursā “Ziemassvētki sabraukuši mana tēva sētiņā”, kas norisinājās vēl rudenī. Šī konkursa ietvaros septiņu bērnu darbi tika īpaši novērtēti un pārtapa par Ziemassvētku kartiņām, un par to arī lielā balva - Soroptimistu kluba pārstāvju sarūpētais brauciens uz teātri.

Soroptimistu klubs ir vispasaules brīvprātīgo sieviešu organizācija, kura darbojas kopš 1921. gada un strādā, lai uzlabotu dzīvi sievietēm un meitenēm, aktīvi darbojoties dažādās programmās veselības, izglītības, ekonomikas, sociālās attīstības, cilvēktiesību, sieviešu tiesību un kultūras jautājumos.

www.soroptimist.org

Irlavas vidusskolas sadraudzība ar Rīgas Soroptimistu klubu ilgst jau 10 gadus. Šajā laikā skolēni, piedaloties dažādos konkursos un projektos, ir guvuši iespēju apmeklēt gan operu, gan teātra izrādes, ir pabijuši zoodārzā, izbaudījuši lidojumu gaisa balonā. Katrs pasākums vienmēr ir kā svētki.

Liels paldies par šo lielisko iespēju Rīgas Soroptimstu klubam!

Sagatavoja:

Liene Baumane

Irlavas vidusskolas latviešu valodas skolotāja

DMC Firewall is a Joomla Security extension!