Sākums Aicina skolēnu grupas doties “ceļojumā pa Eiropas Savienību”!

Aicina skolēnu grupas doties “ceļojumā pa Eiropas Savienību”!

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība un Ārlietu ministrija Eiropas dienā, 9. maijā, aicina skolēnu grupas no dažādām Latvijas pilsētām doties „ceļojumā pa Eiropas Savienību (ES)”!

Durvis skolēnu grupām vērs ES dalībvalstu (Dānijas, Francijas, Grieķijas, Igaunijas, Īrijas,

Nīderlandes, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas, Somijas, Spānijas, Vācijas un Zviedrijas) vēstniecības, kā arī Eiropas Austrumu partnerības valstu (Gruzijas un Ukrainas) vēstniecības, kas iepazīstinās ar savu darbu Latvijā, rīkos tikšanās ar diplomātiem, kā arī stāstīs par savu valstu kultūru, ģeogrāfiju, tūrisma iespējām. Skolēniem būs iespēja skatīties video filmas, aplūkot izstādes un piedalīties spēlēs.

Informācija par Eiropas dienas pasākumu

Atvērto durvju dienā aicināti piedalīties pamatskolēni vecumā no 12 – 14 gadiem vai vidusskolēni vecumā no 15 – 19 gadiem. Maksimālais personu skaits grupā – 25.

Grupu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties līdz 7.aprīlim (ieskaitot): pieteikšanās anketa

Papildu informācija:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!