Sākums Pūres pirmsskolas izglītības iestāde "Zemenīte" sporto Kandavā

Pūres pirmsskolas izglītības iestāde "Zemenīte" sporto Kandavā

1. jūnijā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Kandavas novada 15. atklātā Olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem, kurā piedalījās bērni no Kandavas novada, Pūres un Virbu pirmsskolas izglītības iestādēm.

Bērni sacentās divās vecuma grupās - I.grupā 2010./2011.g. dzimušie un II.grupā - 2012.g. dzimušie un jaunāki, un četrās sporta

disciplīnās, t.i. tāllēkšanā, basketbola bumbas metienos, 30 m skrējienā un bumbas sitienos vārtos.

Olimpiskā diena mazajiem ķiparien ir īsts piedzīvojums, kas ļauj iepazīt gan olimpisko spēļu tradīcijas, gan aktīvi  piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, gan satikt daudz jaunu draugu. Šajā  dienā, kā jau īstajās Olimpiskajās spēlēs, tika atskaņota sporta spēļu himna, ienesta olimpiskā lāpa, kā arī augstu mastā tika pacelts spēļu karogs un nodots sportistu zvērests: "Godīgi, ar cieņu pret konkurentiem, piedalīties visās sporta disciplīnās!"

Olimpiskās dienas Kandavā galerija!

Olimpiskās dienas izskaņā notika mazo, jauno sportistu apbalvošana, kur Ikviens bērns saņēma veicināšanas balvas – saldējumu un gardas sulas paciņu. Kā jau īstās sporta spēlēs, dalība visās sporta disciplīnās tika vērtēta, uzņemot laiku, mērot leciena garumu, skaitot punktus par precizitāti. Apkopojot visus rezultātus, tika noteikti veiksmīgākie, precīzākie un ātrākie, kuri balvās saņēma vēl arī medaļas un diplomus. Kādam mazajam sportistam no Pūres "Zemenītes" izdevās balvā iegūt 2 un arī pat 3 medaļas. Mazie Pūrenieki, uzņēmuši daudz pozitīvu emociju, izsmējušies un nosportojušies, cik vien spēki ļāva, laimīgi un priecīgi devās mājup.

Priecājamies par mūsu medaļniekiem un lepojamies ar ikvienu mūsu mazo "Zemenītes" sportistu, kuri piedalījās šajās sporta sacensībās.

Lai visiem sporta aktivitātēm bagāta vasara!

Sagatavoja:

Lienīte Berļizova

pirmsskolas izglītības iestādes "Zemenīte"

pirmsskolas izglītības un sporta skolotāja