Sākums Tukuma 2.vidusskola sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti iesaistās starptautiskā projektā

Tukuma 2. vidusskola ir piekritusi  iesaistīties starptautiskā projekta IWB-Labs (Internationalization of Work Based Learning in Agribusiness Sector) aktivitātēs. Tajā jau piedalās Latvijas, Spānijas, Slovākijas un Itālijas organizācijas, kas cieši saistītas ar topošo agrobiznesa speciālistu izglītošanu un pieredzējušu lauksaimnieku profesionālo pilnveidi. Projekta vadošais partneris ir no Itālijas, bet LLU (Latvijas Lauksaimniecības universitāte) pārstāv mūsu valsti. Šis starptautiskais projekts piedāvā pieeju, kurā mācību process balstās uz darba vidi.

Jauniešiem projekts sniedz iespēju izglītības iestādē iegūtās agrobiznesa zināšanas un prasmes pilnveidot virtuālā praksē ārvalstu agrobiznesa uzņēmumos, iepazīt pašmāju un ārzemju veiksmīgāko uzņēmēju pieredzi, bet lauksaimniekiem- reklamēt sevi starptautiskā vidē.

Projekta info-lapa (latviešu valodā)

Lasi vairāk par projektu "IWB-Labs (Internationalization of Work Based Learning in Agribusiness Sector)"

Sagatavoja:

Evita Korna-Opincāne