Sākums Aicinām uz tautas deju kolektīvu kopkoncertu „Trakā kaza”

Aicinām uz tautas deju kolektīvu kopkoncertu „Trakā kaza”

Aicinām visus dejas cienītājus un deju draugus 26. janvārī pulkstens 15.00 Engures Kultūras namā uz Tukuma, Engures un Kandavas novadu skolu un kultūras iestāžu 5.-9.klašu, 7.-9.klašu un 10.-12.klašu tautas deju kolektīvu kopkoncertu “Trakā kaza”. Šogad jauniešu deju kolektīvu sadancošanās notiks jau četrpadsmito reizi. Mājinieki, Engures Kultūras nama Jauniešu tautas deju kolektīvs „Ungurs” un Engures vidusskolas 5.-8.klašu tautas deju kolektīvs (vadītāja Evija Bergmane) skatuves dēļus kopējā deju solī dimdinās ar

Tukuma Mākslas skolas Jauniešu deju kolektīva „Luste” 7.-9.klašu un 10.-12.klašu deju kolektīviem (vadītāja Madara Augule), Tukuma E.Birznieka–Upīša 1.pamatskolas 5.-9.klašu tautas deju kolektīvu „Pastariņi” (vadītājas Tamāra Balode un Elīna Zvēra), Tukuma 2.pamatskolas 7.-9.klašu tautas deju kolektīvu “Mare” (vadītājs Juris Poga), Tukuma 2.vidusskolas tautas deju kolektīva “Palāsēni” 6.-9.klašu un 10.-12.klašu grupu kolektīviem (vadītāja Ligija Cīrule), Tumes vidusskolas 5.-6.klašu tautas deju kolektīvu “Rikšiņš” (vadītāja Ilze Buka), Irlavas Kultūras nama 5.-8.klašu tautas deju kolektīvu “Abaviņa” (vadītāja Evita Skavronska), Pūres Kultūras nama Jauniešu tautas deju kolektīvu “Pūrenieks” (vadītāja Inese Cīrule), Lapmežciema pamatskolas 5.-9.klašu tautas deju kolektīvu (vadītāja Rita Koroļova), Smārdes pamatskolas 5.-9.klašu tautas deju kolektīvu “Dzērvītes” (vadītāja Ilze Buka) un Kandavas Kultūras nama Jauniešu tautas deju kolektīvu “Imuliņa” (vadītāja Andra Eimane).

Skolēnu tautas deju kolektīvu lielkoncerta afiša

Koncertā tiks izdejotas dejas no 2018. gada XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma programmas „Māras zeme”, kā arī citas dejotāju iemīļotas latviešu tautas dejas.

Tiekamies  lielkoncertā jau šo piektdien, 26. janvārī Engures Kultūras namā plkst. 15.00, lai  priecētu sevi un atbalstītu mūsu dejojošos jauniešus! Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja

Agnese Matvejeva

Tukuma novada Igzlītības pārvaldes

izglītības darba vecākā speciāliste

DMC Firewall is a Joomla Security extension!