Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Kurzemes reģiona skatuves runas konkursa rezultāti

4.aprīlī Kandavas kultūras namā notika skolēnu skatuves runas konkurss Kurzemes reģiona skolām.

Konkursā piedalījās 45 daiļrunātāji no Kuldīgas, Laidiem, Ventspils, Talsiem, Valdemārpils, Mērsraga, Dundagas, Ugāles, Engures, Tukuma un Kandavas.

 

Tukuma novadu skatuves runas konkursa reģionālajā finālā pārstāveja Tukuma 2.vidusskolas 2.a klases skolniece Tīna Knostenberga (skolotāja Velga Grīnvalde), Tukuma 2.pamatskolas 7.a klases skolniece Lilija Ožeta (skolotāja Vivita Jaunkļaviņa) un 8.a klases skolniece Paula Patrīcija Dembovska (skolotāja Vineta Rozenberga), savukārt Engures novadu reģiona konkursā pārstāvēja Engures vidusskolas 3.klases skolēns Ernests Pekuless.

 

 

Skatuves runas Kurzemes reģiona konkursā juano daiļrunātāju sniegumu vērtēja žūrija - režisores un pedagoģes Anna Jansone un Dace Liepeniece un Valsts izglītības satura centra (turpmāk – VISC) vecākā referente, režisore Dace Jurka.

 

 

Saskaņā ar žūrijas vērtējumu mūsu novadu dalībnieku iegūtie rezultāti.

 

 

Apsveicam mūsu novadu jaunos skatuves runas meistarus par ļoti labu sniegumu un sasniegtiem augstiem rezultātiem!

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu!

 

 

 

Lielu paldies sakām Kandavas novada izglītības pārvaldes darbiniekiem par viesmīlību un kopumā labi noorganizēto konkursu. Kā atzina žūrijas komisija, iespējams, ka arī nākamgad reģiona konkurss notiks Kandavā.

 

 

Valsts reģionu konkursu rezultātus apskati šeit!

 

 

 

 

Pārdomām.

Jau vairākus gadus interešu izglītības jomā “Skatuves runa” netiek organizēts konkursa 3.kārtas posms, t. i., reģionā uzvaru guvušie skolēni netiek izvirzīti uz valsti. Ņemot vērā Daces Jurkas, VISC vecākās referentes, sacīto, nākamajā mācību gadā tiks risināts šis sasāpējušais jautājums.

 

 

 

 

 

Angelika Dembovska

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

 izglītības darba vecākā speciāliste

Kontakttālrunis 25433432

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!