Sākums Tukuma novada jauniešu iniciatīvu projekta konkursa rezultāti

Tukuma novada jauniešu iniciatīvu projekta konkursa rezultāti

Tukuma novada Izglītības pārvaldes Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra organizētajā un Tukuma novada Domes finansētajā konkursā “Tukuma novada jauniešu iniciatīvu projektu konkurss 2018” pieteikumus iesniedza 11 neformālās jauniešu grupas un organizācijas, kas pārstāv jauniešus.

Projektu  pieteikumus izvērtēja darba grupa, kuras sastāvā bija Tukuma novada Izglītības pārvaldes Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra jaunatnes lietu speciāliste Ieva Upesleja, Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Marita Bērziņa,  Tukuma novada Izglītības pārvaldes juriste Kristīne Logina, Tukuma novada Izglītības pārvaldes vecākā grāmatvede Ruta Ozola – Ozoliņa, Tukuma novada Jaunatnes lietu komisijas pārstāvis Ilvars Runģis, Tukuma novada pašvaldības aģentūras „Tukuma novada sociālais dienests” Jauniešu sociālā centra sociālā darbiniece Kristīne Antiņa un jauniešu pārstāve Anna Lauma Platace. Atbilstoši nolikumā minētajiem vērtēšanas kritērijiem, darba grupa pieņēma lēmumu atbalstīt 10 projektus, katru 300.00 euro apmērā. Projektu īstenošana notiks laika periodā no 2018. gada 23. aprīļa līdz 31.oktobrim.

Plašāk par konkursa "Tukuma novada jauniešu iniciatīvu projektu konkurss 2018" atbalstītajiem projektiem:

Projekta nosaukums: Aktīva un radoša brīvā laika pavadīšana jūras krastā

Projekta iesniedzējs: "Fiksās” Irlavas vidusskolas 9. klases meitenes Samija Strade, Baiba Hotko un Alise Gruze.

Projekta nosaukums: Atklātais Tukuma ielu vingrotāju čempionāts

Projekta iesniedzējs: Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrība

Projekta nosaukums: Atpūtas centrs ‘’Laika kavēklis’’

Projekta iesniedzējs: Tukuma 2. vidusskolas Skolēnu dome

Projekta nosaukums: Attīstošās spēles un izklaides

Projekta iesniedzējs: „Spēļu meistarklase” Irlavas vidusskolas 8. klases komanda un 9. klases un 12.klases pārstāvji.

Projekta nosaukums: Bērnu šūpoļu izgatavošana skolas rotaļlaukumā

Projekta iesniedzējs:„Ķiksas” Irlavas vidusskolas 7.klases meitenes Adreana, Anete un Ramina.

Projekta nosaukums: Esi aktīvs!

Projekta iesniedzējs: Sēmes jauniešu centrs “Paradīze”

Projekta nosaukums: Mazpilsēta portretos. Tukuma sejas.

Projekta iesniedzējs: Gustavs, Laima un Velta

Projekta nosaukums: Pērļu rotu gatavošana

Projekta iesniedzējs: Pērļu lietus  – Irlavas vidusskolas 7. klases meiteņu grupa.

Projekta nosaukums: Skolas saimes koks

Projekta iesniedzējs: ,,Četri kokgrauzēji’’ - Irlavas vidusskolas 6., 7. un 8.klašu zēnu grupa.

Projekta nosaukums: Sportojam un draudzējamies

Projekta iesniedzējs: „Kustīgie prāti”

Šobrīd notiek aktīva līgumu parakstīšana, lai jau ar 23. aprīli projektu iesniedzēji varētu uzsākt savu ieceru īstenošanu un realizāciju.

Esam gandarīti par jauniešu aktivitāti un vēlmi iesaistīties sabiedriskajos procesos, apkārtējās vides labiekārtošanā, dzīves kvalitātes uzlabošanā un pasākumu organizēšanā. Paldies pieaugušajiem, kuri atbalsta jauniešu idejas un ir gatavi praktiski līdzdarboties, lai īstenotu viņu ieceres.

Vēlam veiksmi un izdošanos projektu realizācijas procesā!

Informāciju apkopoja

Ieva Upesleja

Tukuma novada Izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste