Sākums Tukuma 2. pamatskolas skolnieces Lauras Kristiānas Vičmanes panākumi Starptautiskajā Mūzikas olimpiādē

No 18. - 21. aprīlim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās IV Starptautiskā Mūzikas olimpiāde, kurā Tukuma 2. pamatskola skolniece Laura Kristiāna Vičmane ieguva Sudraba godalgu.  Olimpiādes dalībniekiem bija jāpiedalās mūzikas teorijas pārbaudes darbā un jārāda solfedžēšanas un ritmizēšanas prasmes, dziesmu koncertā jādzied savas valsts tautas dziesma koncerta izpildījumā un jāatskaņo paša sacerēta oriģinālkompozīcija. Olimpiādē piedalījās 15 dalībnieki no 7 valstīm.

Laurai viņas oriģinālkompozīciju "Kā ir būt laimīgam? "atskaņot palīdzēja Tukuma 2. pamatskolas 4.a klases skolniece Loreta Kitija Vičmane un 8.a klases meiteņu ansambļa meitenes Arina Fedorenkova, Ulla Grinberga, Lāsma Bērziņa, Rūta Siliņa, Santa Kurka, Alise Upesleja un Paula Patrīcija Dembovska un Tukuma Raiņa ģimnāzijas 8.klases skolniece Maija Erlate.

Lepojamies ar Lauras Kristiānas Vičmanes augsto sasniegumu!

Sakām paldies viņai par mērķtiecību un neatlaidību. Paldies meitenēm par atbalstu un skanīgo izpildījumu, atskaņojot Lauras oriģinālkompozīciju. Paldies skolotājām Sanitai Apinei un Ritmai Zāģerei par ieguldīto darbu. Paldies vecākiem, Tukuma novada Izglītības pārvaldei, Tukuma novada Domei un SIA "Nākotne" valdes priekšsēdētājam Egilam Immermanim.

Sagatavoja

Anda Dobele