Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Nāc uz pasākumu!

Kad?          8.septembrī no plkst.11.00 līdz plkst.14.00

 

 

Kur?          Tukuma Kultūras namā un Brīvības laukumā

 

 

Kas?          “Brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un                                jauniešiem Tukumā un Tukuma novadā”

 

Tukuma novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs un Tukuma novada Izglītības pārvalde aicina bērnus un jauniešus uz sportisku, muzikālu, radošu un aktīvu pasākumu bērniem un jauniešiem un viņu ģimenēm. Nāciet, vērojiet, klausieties un aktīvi paši līdzdarbojaties dažādās sportiskās un radošās aktivitātēs!

 

Būs iespēja ikvienam uzzināt un iepazīt brīvā laika pavadīšanas iespējas Tukumā un Tukuma novadā bērniem un jauniešiem, izvēloties sev vispiemērotāko. Būs iespēja vērot sportiskus  paraugdemonstrējumus, klausīties muzikālus priekšnesumus, skatīties modes deju studijas "DEMO" uzstāšanos, kā arī pašiem aktīvi līdzdarboties, piedaloties viktorīnās, radoši darbojoties un sportojot.

 

Pasākuma mērķis ir parādīt, cik daudzveidīgi, interesanti un radoši bērni un jaunieši pēc skolas var pavadīt savu brīvo laiku, ļaujot viņiem attklāt un attīstīt savus talantus, izzināt pasauli, iepazīt jaunus draugus un apgūt dažādas prakstiskas lietas un iemaņas.   

 

 

Nāc un uzzini vairāk par to, kā un kur aizraujoši un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku pēc skolas!

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd