Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma 2. vidusskolas interešu izglītības kolektīvi izspēlē “Leģendu par prieku”

Kas ir interešu izglītība?

Tās ir nodarbes, kas bērniem sagādā prieku, un, lai šo prieku nodotu arī citiem, Tukuma 2. vidusskolas interešu izglītības kolektīvi 22. novembrī pulcēja savus vecākus, draugus un atbalstītājus, lai visi kopā piedzīvotu “Leģendu par prieku”.

 

 

Krāšņā, emocionāli aizkustinošā un patiesi priekpilnā koncertā piedalījās deviņi skolas koncertējošie kolektīvi – 1. klašu vokālais ansamblis un 2. - 4. klašu koris (vadītāja Rudīte Peipa), 5. - 12. klašu koris un vidusskolas zēnu ansamblis (vadītāja Ērika Bogataja), kameransamblis (vadītājs Uģis Strauja), džeza ansamblis (vadītājs Armands Krievs) un vokāli instrumentālais ansamblis “Pro” (vadītājs Vilnis Prancāns). Pasākumu kuplināja arī skolas izteiksmīgās runas pulciņi, ko vada skolotājas Velga Grīnvalde, Ingrīda Freimane un Īra Rimoviča, kā arī skolas tautas deju kolektīvs “Palāsītes” piecās vecuma grupās, ko vada Ligija Cīrule. Koncertuzvedumā izstādes veidā ar savu darbību un sasniegumiem  visus klausītājus un skatītājus iepazīstināja arī citi skolas radošie kolektīvi - šaha, vizuālās mākslas, robotikas, vides izglītības, skolas vēstures izpētes un sporta spēļu pulciņi, jauno matemātiķu un jauno lasītāju klubi, rotu un radošo ideju darbnīcas.

 

 

    

 

 

Koncertuzvedums "Leģenda par prieku" bija veidota kā spēle ar gaismu un tumsu, kur skaņas mijas ar muzikāliem trokšņiem, kā kustību spēle ar pārvietošanos un mānīšanos, kā maģisks un noslēpumains stāsts. Leģendā katrs no skolas interešu izglītības kolektīviem izstāstīja savu stāstu par prieku, jo katram tas ir nedaudz citādāks tāpat kā viņu ikdienas nodarbes un aizraušanās.

 

 

Koncerts "Leģenda par prieku" Tukuma 2. vidusskolas skolēniem un skolotājiem, bija skaists un sirsnīgs valsts simtgades mēneša izskaņas pasākums, kurā ikviens no dalībniekiem ar lepnumu rādija savu, sava kolektīva un visas skolas sniegumu. Ar lepnumu priecēja gan paši sevi, gan ģimenes un draugus, kas patiesi kuplā skaitā bija pulcējušies Tukuma pilsētas Kultūras nama zālē, lai šajā vakarā būtu kopā ar savējiem.

 

 

 

Koncertuzvedums tapa Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"  projektā Nr. 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”.

 

 

 

Īpašu paldies šī koncerta realizēšanā Tukuma 2. vidusskolas skolēni un pedagogi saka Margitai Skrazlovskai.

 

Paldies arī Tukuma pilsētas Kultūras nama kolektīvam par iespēju bērniem izbaudīt uzstāšanos skatuves gaismās.

 

 

 

 

Sagatavoja

Arta Locāne-Āboliņa,

Tukuma 2.vidusskolas angļu valodas skolotāja

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd