Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Mana ģimene Latvijā!

IMG 1322Kā jūs domājat, ko jūt bērns, kad redz, ka tētis pārtapis par sniegavīru, zirgu vai klaunu? Kad mamma rāda savu meistarklasi lecot ar lecamauklu vai vienkārši, kad ģimene sadodoties rokās ar Latvijas karogu virs galvas iziet visu priekšā?

Tas ir lepnums, prieks un laime! Tik svarīga bērnam ir šī kopā būšana.

 

 

Jau sesto gadu Tukuma pirmsskolas izglītības iestādē „Pepija” tiek dotas bērniem šīs sajūtas. Šogad pasākums sākās ar gājienu, turpinājās ar vecāku un darbinieku priekšnesumiem, atrakcijām un  bērnu kopīgu deju.

 

IMG 1161     IMG 1214

 

Visa mācību gada tēmas veltījām Latvijai un tāpēc ne velti satikām Sprīdīti, kurš, meklēdams  laimi, bija iemaldījies pie mums – Laimīgajā zemē, kur laiks mūs šajos pasākumos vienmēr lutina, kur smaida gan lieli, gan mazi, kur mājās neviens neiet līdz nav apēsts rupjmaizes kukulis, kur vecāki vienmēr pārsteidz ar savu izdomu. 

 

IMG 1270

 

Mēs, darbinieki, priecājamies par to, ka bērnu vecāki šādā veidā kļūst saliedētāki, jo pasākumam gatavojoties ir jādomā, jāmēģina, jāveido dekorācijas un tērpi. Tiek ieguldīts liels darbs.

 

IMG 1361

 

Šī ir arī tā reize, kad viens otram varam pateikt „Paldies”. Vecāki – darbiniekiem un darbinieki- vecākiem.  Tā nu mēs šķiramies noslēdzot mācību gadu. Un kā nu ir dzirdēts, tad kvalitatīva šķiršanās ir labs satikšanās sākums!

 

 

 Jauku vasaru!

 

 

Aiva Ābola

Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes „Pepija” vadītāja

DMC Firewall is a Joomla Security extension!