Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma 2.pamatskolā notika Eiropas Savienības Erasmus+ programmas KA201 stratēģiskās partnerības “Inovāciju atbalsta un labas pieredzes apmaiņas” partnervalstu tikšanās

Tukuma 2.pamatskolā notika Eiropas Savienības Erasmus+ programmas KA201 stratēģiskās partnerības “Inovāciju atbalsta un labas pieredzes apmaiņas” partnervalstu tikšanās

1 samazinNo 2020. gada 21. – 22. janvārim Tukuma 2.pamatskolā notika Eiropas Savienības Erasmus+ programmas KA201 stratēģiskās partnerības “Inovāciju atbalsta un labas pieredzes apmaiņas” projekta No.2018-1-LT01-KA 201 – 046956 “Smart  Mathematics Teacher” trešā partnervalstu tikšanās.

 

 

Divās, saspringta darba piepildītās dienās, projekta partneri no Lietuvas, Rumānijas, Polijas, Grieķijas un Latvijas sprieda par jau īstenotajiem projekta uzdevumiem un tiem, kuri vēl ir jārealizē.

Kopš projekta sākuma ir veikti šādi uzdevumi:

·           Apkopotas pieejamās mobilās aplikācijas matemātikas apguvei un tādas, kuras paredzētas, lai uzlabotu skolēnu (vecumā no 10 – 13 gadiem) kritisko domāšanu un radošumu, izmantojot matemātikas un STEAM priekšmetu integrēšanu;

·           Izveidoti  ap 100 uzdevumi jaunizveidotajām mobilajām aplikācijām “Math app” un “Eureka app”. Aplikācijas testēšanai ir pieejamas Google Play veikalā;

·           Izveidots skolotāju veiksmes stāstu apkopojums. Šajā apkopojumā ir dažādu valstu skolotāju labās pieredzes stāsti par matemātikas un citu STEAM priekšmetu veiksmīgu apguvi, strādājot ar dažādām skolēnu grupām, kuri ir ar dažādām spējām un vajadzībām, kā arī, izmantojot modernus mācību līdzekļus.

 

 

Projekts ilgs līdz 2020. gada 31. decembrim. Šajā laikā vēl īstenojami daudz un dažādi pienākumi :

·         Ar dažādu skolu skolotājiem jātestē mobilās aplikācijas “Math app”un “Eureka app”, lai izvēlētos 20 pašus labākos un piemērotākos uzdevumus atbilstošajam vecumposmam.

·         Jāizveido video veiksmes stāsti, līdzīgi kā rakstiskie, par matemātikas un citu STEAM priekšmetu skolotāju personīgo pieredzi u.c.

Nākamā partnervalstu tikšanās ir paredzēta maija sākumā Grieķijā, kur notiks projekta dalībnieku apmācības, lai vasaras sākumā spētu noorganizēt apmācību kursu 20 matemātikas un STEAM priekšmetu skolotājiem.

 

P.S. Detalizētāka informācija par projekta norisi atrodama  https://smart.erasmus.site/

 

Informāciju sagatavoja:

Agrita Apine

Tukuma 2.pamatskolas skolotāja,

projekta koordinatore 

Our website is protected by DMC Firewall!