Sākums Tukuma 2.pamatskolas skolēnu sasniegumi Junior Achievement Latvia reģionālajā skolēnu mācību uzņēmumu pasākumā “CITS BAZĀRS” Kuldīgā

IMG 5453 samazin 200Tukuma 2.pamatskolas 5.a klases skolēni Mārtiņš Immermanis un Madris Čivčišs ar savu skolēnu mācību uzņēmumu “Healthy life”, kurš attīsta pasaulē plaši pazīstamās kustības “Urban garden” ideju Latvijā, kas balstīta uz veselīgu ēšanas paradumu attīstīšanu un ikdienā nepieciešamo minerālvielu un vitamīnu uzņemšanu ar mājās pašaudzētu mikrozaļumu palīdzību,  14.februārī piedalījās Junior Achievement Latvia reģionālajā skolēnu mācību uzņēmumu pasākumā “CITS BAZĀRS” Kuldīgā. Skolēnu mācību uzņēmums “Healthy life” ieguva jau trešo nomināciju kategorijā “Labākais skolēnu mācību uzņēmuma stends”.

Informāciju sagatavoja:

Sigita Roena-Immermane