Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Par bērnu vasaras nometņu līdzfinansēšanu Tukuma novada pašvaldībā

Par bērnu vasaras nometņu līdzfinansēšanu Tukuma novada pašvaldībā

action activity boy children 296301 samazin 200Tukuma novada pašvaldības līdzfinansējumu par pašvaldības administratīvajā teritorijā deklarēta bērna dalību nometnē var saņemt nometnes organizētājs, ja nometne tiek organizēta pašvaldības administratīvajā teritorijā vai nometnes organizētājs ir persona, kas reģistrēta vai deklarēta pašvaldības administratīvajā teritorijā, kā arī ja ar pašvaldības piešķirto līdzfinansējumu tiek samazināta vecāku vai bērna likumīgā pārstāvja maksa par bērna dalību nometnē. Savukārt bērna vecāki var saņemt pašvaldības līdzfinansējumu, ja bērns apmeklē nometni, kas darbojas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā Latvijā vai Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstīs.      

 

Pašvaldības līdzfinansējums tiek piešķirts par bērna dalību vienā diennakts nometnē kalendārā gada laikā. Līdzfinansējuma apmērs ir 5,00 euro par bērna dalību nometnē diennaktī. Ja dalības maksa nometnē par diennakti ir mazāka par 5,00 euro, līdzfinansējums tiek piešķirts atbilstoši faktiskajai diennakts maksai par nometni. Ja nometnes organizēšanā nav paredzēta vecāku maksa par bērna dalību nometnē, nometnes organizētāji un vecāki uz līdzfinansējumu nevar pretendēt.

 

Lai pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu, nometnes organizētājam līdz kārtējā gada 15.jūnijam jāiesniedz iesniegums:

 

Ø  Ievietojot Tukuma novada Izglītības pārvaldes pastkastītē, Šēseles iela 3, Tukums;

 

Ø  nosūtot pa pastu uz adresi – Tukuma novada Izglītības pārvalde, Šēseles iela 3, Tukums, Tukuma novads, LV-3101;

 

Ø  elektroniskā veidā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi „Iesniegums par nometni”.

 

 

Atbalsta gadījumā, ne vēlāk kā piecas darbadienas pirms nometnes sākuma, nometnes organizētājam Izglītības pārvaldē jāiesniedz bērnu saraksts, kurā norādīts bērna personas kods un deklarētās dzīvesvietas adrese, un nometnes organizētāja un bērnu vecāku līgumu kopijas. Nometnes organizētājs ar parakstu apliecina iesniegto dokumentu pareizība.

 

Iesniegumi, nometnes organizētāja kas iesniegti pēc 15.jūnija, netiek izskatīti. Uz pašvaldības finansiālo atbalstu kalendārā gada ietvaros nevar pretendēt bērnu nometnes organizētājs, kurš pašvaldības atbalstu attiecīgās bērnu nometnes organizēšanai ir saņēmis saskaņā ar Tukuma novada Domes 2015.gada 30.jūlija noteikumiem Nr.12 “Tukuma novada Domes atbalsts nevalstisko organizāciju iniciatīvām”.

 

Lai vecāki pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu, vecākiem Izglītības pārvaldē jāiesniedz iesniegums, kam pievienota līguma ar nometnes organizētājiem kopija un maksājuma par bērna dalību nometnē apliecinoša dokumenta kopija pirms vai pēc bērna dalības nometnē, bet ne vēlāk kā līdz attiecīgā gada 15.septembrim.

 

Plašāka informācija pie Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākās speciālistes Angelikas Dembovskas, mob. 25433432, vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

 

Noteikumu pilns teksts ar pielikumiem pieejams Tukuma novada Izglītības pārvaldes  tīmekļa vietnē www.tip.edu.lv /Pakalpojumi

 

21. maijā Ministru kabinetā pieņemtie ārkārtējās situācijas rīkojuma grozījumi paredz atļaut nometņu darbību no 1. jūnija. Veselības ministrija un SPKC ir sagatavojuši Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem.

Plašāka informācija pieejama Valsts izglītības satura centra interneta vietnē www.visc.gov.lv

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!