Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Pirmsskolu audzēkņiem iespēja noskatīties latviešu animācijas filmu "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi"

Jekabs mimmi un runajosie suni samazin 200Latvijas Kinematogrāfistu savienības vārdā vēlamies dāvināt  Latvijas pirmsskolu audzēkņiem iespēju bez maksas noskatīties latviešu animācijas filmu "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" (rež. Edmunds Jansons). Filma ir veidota pēc Luizes Pastores grāmatas motīviem un tas ir vasaras piedzīvojumu stāsts Rīgas priekšpilsētā Maskačkā. Filmas galvenā tematika stāsta par pilsētvides saudzēšanu, draudzību, izpalīdzību, komandas darbu, aktīvu iesaisti vides aizsardzībā un savu vērtību aizstāvēšanu.

 

Animācijas filmu "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" jūsu audzēkņiem piedāvājam skatīties līdz 2020.gada 31.decembrim.  Filmas lejupielādi nebūs nepieciešams veikt, to varēs atskaņot uzreiz datorā.

 

Lai pieteiktos filmas skatīšanai, nepieciešams atsūtīt e-pastu ar apstiprinājumu, un jums tiks nosūtīta piekļuve filmas skatīšanai.

 

Atgādinām, ka pie mums var interesēties par visām Latvijā uzņemtajām filmām - vienmēr centīsimies skolotājiem palīdzēt tās atrast un parādīt skolēniem.

 

Vairāk par filmiņu>>> ŠEIT.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Pitruka

LKS projekta "Kino visiem un visur Latvijā" vadītāja

tel. 26358150;

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!