Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma novada pedagogi Skolotāju dienas pasākumā Jaunmoku pilī saņem apbalvojumus

dsc 0017 complete samazin 3001.oktobrī Jaunmoku pils Kolonnu zālē Tukuma novada Izglītības pārvalde uz svinīgu Skolotāju dienas pasākumu aicināja Tukuma novada pedagogus, lai godinātu par izcilību un augstajiem sasniegumiem pedagoģiskajā darbā, pasniedzot “Gada Skolotājs 2020” balvas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Tukuma novada Izglītības pārvaldes Atzinības un Pateicības rakstus.

 

 

 

Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Normunds Rečs ar vietnieku Jāni Eisaku un Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja Marita Bērziņa par īpašiem un augstiem sasniegumiem 2019./2020.mācību gadā izglītības balvas “GADA SKOLOTĀJS 2020” nominācijā “Pirmsskolas izglītības skolotājs 2020” pasniedza Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes "Taurenītis" skolotājai Gunitai Strazdiņai, nominācijā "Pamatskolas skolotājs 2020" balvu saņēma Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskolas skolotāja Sarmīte Krūmiņa un Tukuma 2.pamatskolas skolotāja Sigita Roena-Immermane. Savukārt balva nominācijā “Vidusskolas skolotājs 2020” tika pasniegta Tukuma 2.vidusskolas skolotājam Uģim Bērziņam, Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolotājam Valdim Zuteram un nominācijā “Profesionālās ievirzes skolotājs 2020” Tukuma Mūzikas skolas skolotājai Dacei Bleikšai.

 

Svinīgajā pasākumā tika pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas un Tukuma novada Izglītības pārvaldes Atzinības un Pateicības raksti, kā arī tika sveikta Tukuma Mākslas skolas jaunā direktore Inga Kalniņa.

 

Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksti tika pasniegti:

Irēnai Kaminskai (Tukuma pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte”);
Dinai Melnei (Pūres pamatskola);
Irinai Lopesai-Himenesai (Tukuma 2.pamatskola);
Sandai Zimertei (Tukuma 2.pamatskola);
Karīnai Helmanei-Soročenkovai (Tukuma Raiņa ģimnāzija);
Intai Supei (Tukuma Raiņa ģimnāzija);

 

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes Atzinības rakstus saņēma: 

Dzintra Freimane (Pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”);
Liene Nazarova (Pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”);
Liene Sunne (Pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”);
Ieva Ziediņa (Pirmsskolas izglītības iestāde “Pepija”);
Kristīne Ciemiņa (Pirmsskolas izglītības iestāde “Pepija”);
Elita Jekimova (Pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte”);
Inga Freiberga (Pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte”);
Jolanta Pluģe (Pirmsskolas izglītības iestāde “Karlsons”);
Anita Apine (Slampes pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte”);
Laila Kalniņa (Slampes pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte”);
Daina Medne (Tukuma 2.pamatskola);
Ieva Belousa (Tukuma 2.pamatskola);
Inga Lapiņa (Tukuma 2.pamatskola);
Inga Poga (Tukuma 2.pamatskola);
Līga Ozola (Tukuma 2.pamatskola);
Sandra Jansone (Tukuma 2.pamatskola);
Ilze Bulaha (Tukuma 2.vidusskola);
Rudīte Peipa (Tukuma 2.vidusskola);
Sņežana Tišlere (Tukuma 2.vidusskola);
Laila Matīsa (Tukuma 3.pamatskola);
Liene Stepiņa (Tukuma 3.pamatskola);
Zoja Tarasenko (Tukuma 3.pamatskola);
Inita Pabērza (Tukuma E.Birznieka–Upīša 1.pamatskola);
Aija Krūmiņa (Zemgales vidusskola);
Aija Zonberga (Zemgales vidusskola);
Alda Šķudīte (Zemgales vidusskola);
Arta Blumberga (Zemgales vidusskola);
Paulis Čimurs (Zemgales vidusskola);
Loana Šulca (Tukuma Raiņa ģimnāzija);
Maruta Kurmahere (Tukuma Raiņa ģimnāzija);
Anna Beāte Būmane (Tukuma Raiņa ģimnāzija);
Agnese Čamane (Tumes pamatskola);
Inguna Jansone (Tumes pamatskola);
Anda Ozoliņa (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Daina Švarca (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Diāna Šidlovska (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Dina Liepiņa (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Eva Upacere (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Ineta Čerpinska (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Inguna Zalāne (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Katrīna Livčāne Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Laima Ventiņa (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Nataša Leitarte (Tukuma novada speciālās izglītības iestāde);
Evita Pahmurkina (Pūres pamatskola);
Vita Šteina (Pūres pamatskola);
Eva Folkberga (Tukuma Mūzikas skola);
Mārīte Zute (Tukuma Mūzikas skola).

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes Pateicības rakstus saņēma:

Ināra Stivriņa (Pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte”);
Anna Daukste (Pūres pamatskola);
Normunds Dukāts (Pūres pamatskola);
Raisa Krustkalna (Pūres pamatskolas Jaunsātu filiāle);
Artjoms Grudcins (Tukuma E.Birznieka–Upīša 1.pamatskola);
Zigrīda Lilienfelde (Tukuma E.Birznieka–Upīša 1.pamatskola);
Zita Krūmiņa (Tukuma E.Birznieka–Upīša 1.pamatskola);
Inga Kuple (Tukuma E.Birznieka–Upīša 1.pamatskola);
Janīna Seļicka (Pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”);
Liene Sproģe (Pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”);
Tamāra Nazarova (Pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”);
Margita Biezaite (Tukuma Mūzikas skola);
Jeļena Bērziņa (Tukuma Mūzikas skola);
Sanita Šteina (Tukuma Mūzikas skola).

 

 

Skolotāju dienas pasākumā visus klātesošos ar muzikāliem priekšnesumiem sveica dziedātājs Normunds Rutulis.

 

 Foto no pasākuma skatīt: "Galerija"

 

Our website is protected by DMC Firewall!