Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Atkārtota iespēja pieteikties uz vienreizēju pabalstu bērnu ēdināšanai

Tukuma novada Domes deputāti 24.februāra Domes sēdē nolēma noteikt vienreizēju pabalstu ēdināšanas izdevumu segšanai ārkārtējās situācijas laikā vispārējās izglītības iestāžu izglītojamajiem no 5. līdz 12.klasei attālinātā mācību procesa periodā. Ņemot vērā attālinātā mācību procesa ilgumu, pabalsts tiek piešķirts 5. un 6.klašu izglītojamajiem 26,25 EUR apmērā un 7. – 12. klašu izglītojamajiem 30 EUR apmērā.


Pabalsts paredzēts izglītojamajam, kurš apgūst vispārējās izglītības programmu no 5. līdz 12.klasei (izņemot Tukuma novada speciālās izglītības iestādes izglītojamos un izglītojamos, kuri vispārējo izglītību apgūst neklātienes, tālmācības vai profesionālās izglītības programmā), un kura dzīvesvieta deklarēta Tukuma novada pašvaldības administratīvajā teritorijā,  vai izglītojamajam, kurš deklarēts citā pašvaldības teritorijā, bet mācās Tukuma novada vispārējās izglītības iestādē no 5. līdz 12.klasei, pie nosacījuma, ka izglītojamais nesaņem citas pašvaldības sniegto atbalstu ēdināšanai attālinātā mācību procesa nodrošināšanai.

 

Ja, iesniedzot iepriekšējo iesniegumu par vienreizējā ēdināšanas pabalsta piešķiršanu iepriekšējā periodā (janvārī), veicāt atzīmi, ka piekrītat turpmāk saņemt līdzīgu pabalstu, tad iesniegums atkārtoti nav jāiesniedz.

 

Lai saņemtu pabalstu, bērna likumiskais pārstāvis 2021.gada 1.marta līdz 2021.gada 15.martam iesniedz iesniegumu:

-       Tukuma novada izglītības iestādē, kurā izglītojamais mācās, izmantojot E-klasi;

-    Tukuma novada Izglītības pārvaldē, ja izglītojamais neapgūst vispārējās izglītības programmu Tukuma novada izglītības iestādē, ievietojot Tukuma novada Izglītības pārvaldes pasta kastītē Šēseles ielā 3, Tukumā, Tukuma novadā, vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Iesnieguma veidlapa

 

Neskaidrību gadījumā sazināties ar izglītības iestādi. Saite: Tukuma novada izglītības iestāžu kontakti.

 

Informāciju sagatavoja:
Inese Rudzīte
Tukuma novada Izglītības pārvaldes
izglītības darba vecākā speciāliste 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!