Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums SMU tirgus "CITS BAZĀRS" - ziema 2021

Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus "CITS BAZĀRS" ir noslēdzies.

“CITS BAZĀRS” norises laikā jaunos uzņēmējus vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie tika apbalvoti deviņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, ‘’Sociālo mediju komunikācijas balva’’, ‘’SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam’’, ’’Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums’’, ’’SMU biznesa potenciāls’’ un ’’Labākais reklāmas video’’.

Kā katru gadu, arī šogad Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgū “CITS BAZĀRS” piedalījās Tukuma novada izglītības iestāžu SMU. 14.decembrī tiešsaistē notika apbalvošanas pasākums.

Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas 7.a klases skolēni Mārtiņš Immermanis un Madris Čivčišs ar savu skolēnu mācību uzņēmumu  SmarTTable” tika izvirzīts trīs nominācijām “Sociāli atbildīgs SMU”, “SMU biznesa potenciāls” un “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”. Šajā pasākumā SMU “SmarTTable” ir ieguva nomināciju “SMU biznesa potenciāls” un Attīstības finanšu institūcijas Altum simpātiju balvu. Skolotāja Sigita Roenna –Immermane.

SMU 1 250     smu 2 250

Pamatskolu  grupā no Tukuma novada vislabāk sevi parādīja SMU “Yarn masters” no Irlavas pamatskolas, ar produktu ziemas siltās galvassegas dāmām. Attēlā - Irlavas pamatskolas skolnieces Alise Avotiņa un Anete Gabriela Kalniņa.

smu 3 250

Plašāka informācija pieejama: www.jalatvia.lv - Apbalvoti labākie... >> lasīt tālāk

Patiesi lepojamies par Tukuma novada izglītības iestāžu skolēnu mācību uzņēmumu sasniegumiem, lai bizness top un attīstās!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!