Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Pedagogu instrumentu kaste

Skolēnu pavasara brīvlaika nedēļā notika Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas un Tukuma novada Izglītības pārvaldes rīkotā pavasara konference “Mana instrumentu kaste”. Tā pulcēja novada pirmsskolas un sākumskolas pedagogus, kuri priecīgā un radošā gaisotnē Tukuma 2. vidusskolā kopīgi mācījās, iedvesmojās un dalījās pieredzē, lai veicinātu sadarbību un pēctecību bērnu un jaunāko klašu skolēnu izglītībā.

          "Instrumentu kasti" piepildīja  lektors, izglītības konsultants Andris Krieķis, kurš savu darbību balsta uz ilgtermiņa praksi un zinātniskiem pētījumiem un  sertificēts izaugsmes treneris Sanda Ļisova, akcentējot “Paldies” nozīmi, spēku un tehnikas. 

          Novada pedagogi kopumā vadīja 17 dažādas darbnīcas, daloties materiāliem, tehnikām, pieredzes stāstiem, rādot, vadot nodarbību piemērus un atzinīgi novērtējot viens otru un paši sevi.

“Ļoti patika iespēja piedalīties kā darbnīcas vadītājai, apzināt savas spējas. Iedvesmoja koučš, Paldies par to! Un lektors ar "uzskates" materiālu - vienkārši super gan valoda, gan komunikācijas stils.”

“Kopumā diena aizritēja tik ātri, ka gribējās vēl kādu brīdi uzkavēties. Paldies un uz tikšanos citā laikā un vietā!”

“Paldies par vērtīgajiem kursiem. Prieks, ka bija profesionāli lektori un iespēja dalīties pieredzē ar kolēģiem. Saturīgi pavadīta diena.”

“Rīkojiet vēl šādas instrumentu kastes, ļoti noderīgi un vērtīgi.”

“Mans lielākais kursa ieguvums ir pozitīvās emocijas par visu kursu kopumā un iegūtās zināšanas, lai pielietotu ikdienas nodarbībās.”

 “Ja organizē konferences, tad šī bija tāda, ko var rādīt kā piemēru. Tā turpināt. Paldies organizētājiem un lektoriem par ieguldīto darbu.”

Sagatavoja Vineta Logina

Our website is protected by DMC Firewall!