Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Pēc pieredzes uz Aizkraukli

Jau pavisam tuvu tas mirklis, kad arī Tukuma novadā pieteikumi pirmsskolas izglītības iestāžu vietu reģistrā būs elektroniski un arī vietu piešķiršana iestādēs notiks elektroniski - to veiks programma. Ir jau izstrādāti un apstiprināti noteikumi, ir notikušas apmācības, sniegtas atbildes uz jautājumiem un veikti daudz citi priekšdarbi. Lai praktiski iepazītu programmas darbības vidi un, galvenais, saprastu, kādas ir grūtības un kādas iespējas praktiski strādājot programmā,  piektdien, 8.septembrī Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Marita Bērziņa un izglitības darba vecākā speciāliste Vineta Tulija devās uz Aizkraukles Izglītības pārvaldi, lai iepazītu tur ieviesto sistēmu un redzētu programmas praktisko pielietojumu.

Tikšanās izvērtās ļoti interesanta, pieredzi guva abas pārvaldes – izrunāti tika ne vien pirmsskolas rindu un reģistra jautājumi, bet arī jautājumi par novadu skolu tīkla sakārtošanu, atbalsta personāla pieejamību, speciālās un iekļaujošās izglītības piedāvājumu novadā, izglītojamo apbalvošanas sistēmu, izglītojamo skaitu iestādēs un vēl daudzi citi jautājumi.

Paldies Aizkraukles novada domes priekšsēdētājam Leonam Līdumam! Paldies visām Aizkraukles Izglītības pārvaldes speciālistēm, īpaši vadītājai Sarmītei Kļaviņai un Izglītības darba speciālistei pirmsskolas izglītības jautājumos Ingai Albiņai par domu, ideju apmaiņu un praktisku, mums interesējošās programmas prezentāciju! 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd