Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Swedbank organizē naudas dienu 1.-12.klašu skolēniem

Turpinot pērn aizsākto tradīciju, arī šogad “Swedbank” piedāvā īpašu finanšu pratības iniciatīvu “Naudas diena”, kas notiks 31. oktobrī tiešsaistē visā Latvijā. Tas būs aizraujošs vienas dienas pasākums visu klašu skolēniem, kur videolekciju formātā interaktīvā, vieglā un aizraujošā veidā stāstīsim, kas ir nauda, kāpēc svarīga budžeta plānošana, kā pelnīt naudu un kā to gudri ieguldīt. Šogad "Naudas diena" norisināsies piecās klašu grupās, kuras apgūs dažādas tēmas:

Lai tās nebūtu tikai abstraktas zināšanas, pasākuma laikā skolēni kopā ar skolotājiem veiks arī uzdevumus, un trīs veiksmīgākās klases katrā grupā izlozes kārtībā saņems finansējumu kopīgas klases aktivitātes īstenošanai.

“Naudas dienā” aplūkotās naudas tēmas tiks apgūtas ekspertu vadībā, kā arī sagaidāmi citi pārsteiguma viesi. Par pozitīvu gaisotni visa pasākuma laikā rūpēsies Jānis Pētersons (“Citi Zēni”), bet noslēgumā – grupas “Citi Zēni” koncerts.

Piedalies “Naudas dienā“, neizejot no klases!

Aicinām skolotājus pieteikt klasi attālinātai dalībai “Naudas dienā” līdz 25. oktobrim, lai jaunā paaudze naudas lietas prastu un saprastu labāk.

Dalībai “Naudas dienā” nepieciešams viens ekrāns (dators, projektors vai tml.) un skaļrunis, lai varat sekot līdzi pasākuma norisei un tajā līdzdarboties.

Izvēloties atbilstošo sadaļu (1.–2. klase, 3.–5. klase, 6.–7. klase, 8.–9. klase vai 10.–12. klase), aicinām iepazīties ar svarīgu informāciju, kas katrai klašu grupai palīdzēs sagatavoties un aktīvi līdzdarboties “Naudas dienā”. Turpat atradīsiet arī plašāku ieskatu plānotajā stundu saturā.

Skolotāj! Jūsu dalība “Naudas dienā” ir ļoti svarīga. Tieši skolotājs būs tas, kurš vadīs diskusijas, grupu darbus un palīdzēs skolēniem iegūtās zināšanas iekļaut praktiskos uzdevumos.

Lai interaktīvi līdzdarbotos pasākuma norisē, pievienojieties šeit: www.menti.com, aktuālais pieejas kods tiks norādīts tiešsaistes laikā.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd