Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Par Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas direktoru apstiprināts Uģis Brūklene

2023.gada 26.oktobrī Tukuma novada domes sēdē par Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas direktoru tika apstiprināts Uģis Brūklene. Jaunais direktors skolā darbu sāks šā gada 11.decembrī. Laika posmā no 2023.gada 30.oktobra līdz 2023.gada 10.decembrim Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas direktora pienākumu izpildītāja būs Indra Bāliņa, kura skolā pilda direktora vietnieka izglītības jomā pienākumus.

Uģis Brūklene periodā no 2017.gada 3.novembra līdz 2022.gada 20.decembrim Lutera Akadēmijā ir pildījis lektora amatu, vadījis lekcijas, kā arī ir bijis bakalaura darbu vadītājs un recenzents. 2023.gadā Latvijas Universitātē ieguvis izglītības zinātņu maģistra grādu. Šobrīd strādā Pulkveža Oskara Kalpaka Profesionālajā vidusskolā par kursa priekšnieku.

Jaunais direktors konkursa pieteikumā rakstīja:

Mani kā autentisku līderi raksturo mērķtiecība, kas izpaužas aizrautībā;

vērtības, kuras atspoguļojas darbībā;

atvērtība cilvēkiem un patiesas attiecības;

pašdisciplīna, kas izpaužas integritātē un empātija.”

 

Bijušie kolēģi Uģi Brūkleni raksturo kā “atbildīgu personību, apveltītu ar entuziasmu un iniciatīvu, ar labām komunikācijas un pedagoģiskajām prasmēm”; “… ir parādījis izcilas saskarsmes spējas un dziļu izpratni par skolas dzīvi, personāla izaicinājumiem, mikroklimatu, pilnveides iespējām un attīstības virzieniem..”

 

Lai jaunajam skolas direktoram ir enerģija un izdodas īstenot visas plānotās ieceres!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!