Tukuma novada Izglītības pārvalde

info

INFORMĀCIJA

Rīga 2020.gada vasarā dimdēs un skanēs – no 6.jūlija līdz 12.jūlijam notiks XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki pulcēs tūkstošiem dziedātāju, dejotāju un dalībnieku no citiem mākslinieciskajiem kolektīviem Latvijā un diasporā.

 

 

AKTUALITĀTES

VALSTĪ: 

dzsv01000

 

 

 

 

 

Spiest šeit,lai atvērtu Valsts izglītības satura centra mājas lapas sadaļu "Aktualitātes"

 

Informācija par XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem,aktualitātēm: 

https://www.nacgavilet.lv

 

 

NOVADĀ:

 

 SJDZDSV Prezentacijas forma 2019 1 slaids labots2 40p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skolu koru kopmēģinājums, gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem (saite) 

 

 

PREZENTĀCIJAS:

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekts “RADI ROTĀJOT”  (Sandra Mieze - VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente)Sandra Mieze - VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente)

macibas pieaugusajiem visa LatvijaVisā Latvijā turpinās ceturtā pieteikšanās kārta pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kurā var pieteikties apgūt kādu no vairāk nekā 800 dažāda garuma un satura izglītības programmām, kas pieejamas 46 Latvijas pilsētās un novados. Strādājošie vecumā no 25 gadiem pirmoreiz to var ātri un ērti izdarīt tiešsaistē līdz 28. jūnijam. 

 

21650 20161214084033

2019.gada 27. maijā atklāta ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no gandrīz 800 izglītības programmām, kuru ir teju divkārt vairāk nekā pērn 2018. gadā.

VIAA WEB FB IG

Pieteikšanās mācībām notiek līdz 28. jūnijam.

Pirmoreiz to var izdarīt tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv , izmantojot "latvija.lv" autentifikāciju un e-pakalpojumu jebkurā diennakts laikā. Iedzīvotājiem vairs nav jāsūta pieteikums e-pastā vai jādodas uz izglītības iestādi klātienē.

 

 

 

VIAA direktore Dita Traidās: "Mērķtiecīga un plānota pieaugušo izglītība ir viens no risinājumiem darba tirgus izaicinājumiem, tāpēc mācību saraksts katrā kārtā top, ņemot vērā Ekonomikas ministrijas un Labklājības ministrijas darba tirgus prognozes un darba devēju ieteikumus, lai mazinātu kvalificētu darba roku trūkumu un darbaspēka novecošanos valsts ekonomikai svarīgās nozarēs. Projekta līdzšinējās trijās kārtās mācībās iesaistījušies jau 17 tūkstoši strādājošo."

 

Viss mācību saraksts un pieteikšanās.

 

 

Plašāk par aktivitātēm un projektu lasi ŠEIT!

 

 

 

 

Kontaktinformācija Tukuma novada pašvaldībā:

Pieaugušo izglītības koordinators

Angelika Dembovska

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

25433432

 


 

 

 

 

 

 

 

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu

vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu darbu izstāde-konkurss

“To redzēju, to dzirdēju, to es pratu!”

 

No 2019.gada 7.maija Tukuma novada Domes ēkā, Talsu ielā 4, apskatāma Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu darbu izstāde “To redzēju, to zināju, to es pratu!”.

Tās mērķis ir vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņiem rosināt atklāt mākslas darbos savu talantu, radošumu, kādas jaunas zināšanas un prasmes apgūtas, kas ir paveikts 2018./2019.mācību gadā.

Un patiesi, padarīts ir ļoti daudz, izstādē darbi pārsteidz ar kvalitāti, oriģinalitāti, dažādību materiālu un māksliniecisko izteiksmes veidu izvēli.

Izstādē var apskatīt 167 darbus no Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolām: Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Tukuma 2.vidusskolas, Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas, Tumes vidusskolas, Irlavas pamatskolas, Pūres pamatskolas, Tukuma 3.pamatskolas, Tukuma novada internātpamatskolas, Tukuma 2.pamatskolas, Tukuma E. Birznieka-Upīša 1.pamatskolas, Tukuma Mākslas skolas, Engures vidusskolas, Lapmežciema pamatskolas, Smārdes pamatskolas, Milzkalnes sākumskolas, Engures Mūzikas un mākslas skolas, Jaunpils vidusskolas.

Izstādes darbus vērtēja žūrijas komisija, kuras sastāvā darbojās:

·            M. Muižnieces Rīgas Mākslas skolas skolotāja Ingemāra Treija,

·            brīvmāksliniece, skolotāja Iveta Liepiņa,

·            izglītības darba vecākā speciāliste Angelika Dembovska.

 

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu darbu izstādes-konkursa “To redzēju, to zināju, to es pratu!” rezultāti

 

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un skolotājiem!

 

__________________________________________________________________________________

 

Informācijai:

Tukuma novada Domes ēkā Talsu ielā 4, Tukumā, atrodas 858.vēlēšanu iecirknis. Eiropas Parlamenta vēlēšanu procesa nodrošināšanai 858.vēlēšanu iecirknis strādās no 20.05.2019. līdz 27.05.2019. Lai nodrošinātu normatīvo aktu prasībām atbilstošu 858.vēlēšanu iecirkņa darbību, kā arī pasargātu bērnu veidotos darbus no netīšas vai tīšas bojāšanas, laikā no 21.05.2019. līdz 27.05.2019.  ekspozīcija apskatei daļēji slēgta. Ņemot vērā iepriekš minētos iemeslus,  izstādes norises laiks pagarināts līdz 2019.gada 11.jūnijam.

 

Angelika Dembovska,

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

 izglītības darba vecākā speciāliste,

t. 25433432

Projekta īstenotāju mērķis iesaistīt un ieinteresēt Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskolas skolēnus dažādos sporta veidos. Projekta laikā paredzēts veselīgi un fiziski aktīvi izmantot brīvo laiku. Aktivitāšu laikā dalībnieki iegūs informāciju par dažādiem sporta veidiem – konkrētu sportistu pieredze, darbošanās kopā ar „zvaigzni”. Tiks veicināta skolēnu savstarpējā sadarbība, spēlējot komandas spēles, kā arī prasmju apguve dažādos sporta veidos. Rezultātā skolēni būs papildinājuši savas zināšanas un prasmes dažādos sporta veidos, interesanti un fiziski aktīvi pavadījuši nodarbības kopā ar saviem sporta elkiem.

Projektu īsteno četri Irlavas pamatskolas 7. un 8. klases jaunieši, kurus interesē un aizrauj kokapstrāde. Projekta ietvaros jaunieši izgatavos piecas interesantas āra koka spēles, kuras var izmantot skolas skolēni savā brīvajā laikā skolas pagalmā .Projekta īstenotāju mērķis ir skolēnus ieinteresēt savu brīvo laiku aktīvi pavadīt svaigā gaisā nevis sēdēt iekštelpās mobilajās ierīcēs. Pēc spēļu izgatavošanas notiks  pasākums un interesantas stafetes skolēnu komandām. Atsevišķs spēļu spēlēšanas pasākums tiks organizēts bērnudārza bērniem.

Projekta mērķis ir atjaunot un uzlabot Sēmes pieturu, kura laika gaitā ir ievērojami zaudējusi savu pievilcību. Lai uzturēšanās tur būtu patīkama un pagasts varētu lepoties ar vēl vienu skaistu un sakoptu vietu. Projekta ietvaros jauniešiem tiek dota iespēja izpausties un dot savu pienesumu vides uzlabošanā Sēmes pagastā un radīt kopēju vīziju ar savam radošajām idejām. Galvenās projekta aktivitātes: prāta vētra - skiču izstrāde, pieturas labiekārtošana, sienu, stabu un sola krāsošana. Paredzamais rezultāts: labiekārtota, pārkrāsota un atjaunota Sēmes pietura, kas priecēs acis gan vietējiem iedzīvotajiem, gan caurbraucējiem.

Our website is protected by DMC Firewall!