Sākums Projekti Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai

Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai

Aktivitātes (projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001)

Eiropas Savienību fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība"

8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa "Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus"

projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

par projektu (izglītības kvalitātes valsts dienests)

par projekta norisi Tukuma novadā:

2019. gada 9.maijā plkst.15.00. Tukuma novada Izglītības pārvaldē, Šēseles ielā 3, Tukumā, notiks seminārs interesentiem par atklāto projektu konkursu jaunatnes iniciatīvām.

2019. gada 29. aprīlī Tukuma novada Izglītības pārvalde izsludina atklāto projektu konkursu jaunatnes iniciatīvām. Pieteikšanās konkursam līdz 27. maijam. Plašāk par projektu konkursu lasi šeit!

2019.gada 4.janvārī - notiek semināri Džūkstes pamatskolas, Pūres pamatskolas un Tukuma E.Birznieka - Upīša 1.pamatskolas skolotājiem un atbalsta personālam.

2019.gada janvārī - projektā iesaistās vēl trīs skolas - Džūkstes pamatskola, Pūres pamatskola un Tukuma E.Birznieka - Upīša 1.pamatskola.

2018.gada novembrī - decembrī notiek atbalsta plānu izstrāde un individuālās konsultācijas skolēniem.

2018. gada septembrī - oktobrī notiek semināri iesaistīto skolu  (Zemgales vidusskola, Tukuma 3.pamatskola, Tumes vidusskola) skolotājiem un atbalsta personālam.

2018. gada 12.septembrī Tukuma novada Izglītības pārvalde noslēdza sadarbības līgumu ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu par ESF darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” ESF projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” īstenošanu Tukuma novadā. Oktobrī projektu uzsāks īstenot Tukuma 3.pamatskola, Zemgales vidusskola un Tumes vidusskola.

Kontaktinformācija:

Marita Bērziņa

Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece

Tālrunis: 63107275; 26320672